Gospodarka » Chemia

AkzoNobel przedłuża współprace logistyczną z Kuehne + Nagel

AkzoNobel, wiodący na świecie producent farb i powłok malarskich, przedłużył umowę na obsługę logistyczną z Kuehne + Nagel w Salzburg-Bergheim na kolejne 2 lata.

Kuehne + Nagel zarządza logistyką magazynową dla AkzoNobel od 2007 roku. Produkty są przechowywane i przeładowywane na powierzchni ponad 6.000 m2, włączając w to specjalnie zaprojektowaną przestrzeń dla składowania towarów niebezpiecznych, zgodnej ze wszystkimi wytycznymi i przepisami dotyczącymi przechowywania takich substancji.

Dodatkowo, Kuehne + Nagel jest odpowiedzialna za proces obsługi, mieszania i kompletacji kolorów w zależności od wymagań klienta. W tym sektorze, co miesiąc przeprowadza się setki zamówień mieszania kolorów.

„Kuehne + Nagel dzięki doświadczeniu okazała się być wiarygodnym partnerem, który jest w stanie sprostać wymaganiom naszego biznesu. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie wspierać nasze ambicje rozwoju w ciągu najbliższych lat” – skomentował Stefan Kapeller, Logistics Manager AkzoNobel Austria.

Vincent Malhaire, dyrektor  logistyki kontraktowej Kuehne + Nagel w Austrii: „Cieszymy się z przedłużenia pomyślnej współpracy z AkzoNobel. Naszym celem jest dostarczanie korzyści dla klienta opartych na poprawie wydajności i jakości usług. Ponadto, nasza siła leży w zrozumieniu potrzeb naszych klientów, co znajduje odzwierciedlenie w dodatkowych usługach jakie możemy zaoferować”. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »