Rozrywka i wypoczynek » Święta

Ale szopka z tymi prezentami. Bonarki trendy i tradycje

Ale szopka z tymi prezentami. Bonarki trendy i tradycje
Zobacz więcej zdjęć »
Dlaczego robimy sobie prezenty? Co kupujemy pod choinkę? Czym dla krakowian jest tradycja bożonarodzeniowych szopek? W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę Bonarka zajęła się tymi tematami w najnowszym odcinku projektu „Albośmy to jacy tacy. Trendy i tradycje”.

Tematom przyjrzała się m.in. z zaproszonymi do projektu ekspertami: psychologiem Grzegorzem Gustawem (Instytut Psychologii Biznesu) oraz Małgorzatą Niechaj, Kierownikiem Działu Folkloru i Tradycji Krakowa Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.

W dużych sklepach na terenie centrum ekipa Bonarki pytała także o tegoroczne prezentowe hity. Klientów zaś o nietrafione podarki, które - jak pokazują różne badania - jedna trzecia z nas po prostu schowa do szuflady.

Tego losu nie podzieli raczej karta podarunkowa Bonarki, honorowana w 250 sklepach. To doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza dla niezdecydowanych i spóźnialskich.

Materiał filmowy dostępny jest na oficjalnym profilu Facebookowym Bonarki: (https://www.facebook.com/BonarkaCityCenter).

Albośmy to jacy tacy" to niekomercyjny projekt Bonarki, w ramach którego śledzi stosunek do tradycji oraz współczesne trendy w sferze obyczajowości Krakowa i Małopolski. Zaprasza do niego specjalistów różnych dyscyplin, m.in. socjologów, kulturoznawców i trendwatcherów. Stałym elementem projektu są uliczne sondy.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (2)

  • avatar
    ~terran 2017-12-27 17:43:21

    no to tam tylko media expert

  • avatar
    ~kewik 2017-12-24 13:36:23

    Ja tam tylko po elektronikę, to zawsze jest trafiony prezent.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »