Technologie » Komputery

alfa Virtual Branch Innowacją Roku 2016

alfa Virtual Branch otrzymał prestiżową nagrodę Innowacja Roku 2016. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach konkursu organizowanego przez Forum Biznesu, pod patronatem Wydziału Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Fundacji Centrum Innowacji FIRE.

Innowacja Roku to konkurs, którego głównym celem jest promocja nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań, jak również inspirowanie przedsiębiorstw do rozwoju. W tym roku Kapituła Programu pozytywnie oceniła zgłoszenie przesłane przez Alfavox i jednogłośną decyzją przyznała firmie tytuł Laureata oraz Godło Innowacja Roku 2016 za Alfa Virtual Branch – rozwiązanie, którego trzon stanowi autorska platforma alfa Video Contact Center. Najważniejszymi kryteriami oceny były: niepowtarzalne wartości innowacyjne, nowatorstwo rozwiązania oraz zakres i rodzaj korzyści wynikające z wprowadzenia produktu na rynek.
 
– To dla nas ważne i cenne wyróżnienie, gdyż innowacyjność jest elementem strategii naszej firmy. System alfa Virtual Branch jest autorskim rozwiązaniem Alfavox, które usprawnia procesy biznesowe i zapewnia przewagę na konkurencyjnym rynku zarówno małym przedsiębiorstwom, jak i dużym korporacjom. Pierwsze wdrożenia oparte na tym rozwiązaniu przeprowadziliśmy w 2012 roku, przewidując rozwój branży Customer Care w tym kierunku i wychodząc naprzeciwko najnowszym nurtom. W tym roku analitycy Gartnera zaliczyli wirtualną rzeczywistość do jednego z dziesięciu najbardziej gorących trendów 2017 roku, podczas gdy nasze systemy, oparte na VR, od dawna pomagają rozwijać się przedsiębiorstwom na całym świecie – mówi Janusz Tomiczek, prezes Alfavox. 
 
W programie Innowacja Roku mogą wziąć udział wszystkie firmy działające na terenie Polski. W tym roku odbyła się 10. edycja konkursu. Do tej pory w gronie laureatów znalazły się m.in. takie marki jak Shell, Bank BPH, Bank PKO, Alior Bank, Gaspol. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

K-myk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »