Firma » Bankowość

Alior Bank nawiązał współpracę z ukraińskim PrivatBankiem

Dzięki nawiązanemu partnerstwu Alior Bank przygotował specjalną, jeszcze korzystniejszą ofertę Kantoru Walutowego dla obywateli Ukrainy

Alior Bank nawiązał współpracę z największym bankiem na Ukrainie - PrivatBankiem. Korzystając z nowych możliwości, Kantor Walutowy Alior Banku przygotował specjalną ofertę dla obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce, udostępniając im darmowe przelewy w euro do PrivatBanku. W ramach promocji klienci mogą skorzystać także ze spreadu niższego o 30%.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

To specjalna oferta dla obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce i korzystających z usług Kantoru Walutowego. W jej ramach instytucje udostępniają darmowe przelewy w euro środków zakupionych przez Kantor Walutowy i wysyłanych w opcji kosztowej SHA, czyli takiej, gdzue koszty związane z realizacją przelewu dzielone są pomiędzy zleceniodawcę i beneficjenta przelewu. Dzięki współpracy Alior Banku i PrivatBanku te opłaty nie są pobierane.

Alior Bank nie pobierze żadnej opłaty również przy przelewach dolarów amerykańskich (USD) do PrivatBanku pod warunkiem kupna środków w Kantorze Walutowym. Kwota 3 USD zostanie potrącona z kwoty przelewu tylko przez bank pośredniczący.

Za przelewy z Kantoru Walutowego do innych banków ukraińskich, pod warunkiem zrealizowania ich w opcji kosztowej SHA, Alior Bank również nie pobierze żadnych opłat. Należy jednak pamiętać o kosztach innych banków pośredniczących.

Dodatkowo w ramach nowej oferty Alior Bank obniży spread (różnica kursowa między ceną kupna a sprzedaży waluty) o 30% w porównaniu do standardowej oferty dla klientów Kantoru Walutowego. Warunkiem otrzymania niższego spreadu na okres 30 dni jest rejestracja w Kantorze Walutowym z kodem UKRAINA2018  do końca roku.  

Jednocześnie Alior Bank przypomina, że aby obywatele Ukrainy mogli założyć bezpłatne konto w Kantorze Walutowym, muszą w pierwszej kolejności udać się do oddziału Alior Banku. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą paszportu oraz dokumentu potwierdzającego legalny pobyt na terenie Polski (np. karty pobytu lub wizy). Następnie wystarczy już tylko zarejestrować konto w Kantorze Walutowym online. Dane do logowania, umowa oraz inne dokumenty zostaną wysłane drogą mailową.

Alior Bank stworzył ukraińską wersję strony informacyjnej o internetowym Kantorze Walutowym, która jest dostępna na stronie internetowej Kantoru Walutowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.bak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »