Firma » Bankowość

Alior Bank otwiera oddział private banking w Hotelu Europejskim

13 czerwca br. odbyła się uroczystość otwarcia oddziału bankowości prywatnej Alior Banku w Hotelu Europejskim w Warszawie. Tym samym bank stworzył komfortowe i dyskretne miejsce spotkań z klientami.

Eleganckie wnętrza luksusowego hotelu, z którego okien rozpościera się widok na Trakt Królewski, budują biznesową atmosferę i gwarantują spokój idealny do podejmowania decyzji o inwestycjach. Bliskość centrów finansowych daje natomiast poczucie bycia w środku wydarzeń, choć w zaciszu gabinetów Alior Banku. Taka też jest istota bankowości prywatnej.

 

Podczas uroczystości otwarcia nowego oddziału private banking Alior Banku wystąpił światowej sławy pianista i wokalista Stanley Breckenridge. Goście mogli także spróbować najlepszych win dobieranych przez profesjonalnego sommeliera, a także wypróbować perfum na konsultacjach zapachowych przeprowadzanych przez najstarszą polską perfumerię.

- Dochowujemy najwyższych standardów w relacji z klientami i cieszymy się, że nasze starania są doceniane także przez branżę na świecie. Alior Bank już po raz drugi w badaniu „Private Banking and Wealth Management Survey" przeprowadzonym przez prestiżowy magazyn „Euromoney" okazał się najlepszym polskim bankiem pod względem usług dla klientów zamożnych, posiadających aktywa inwestycyjne w wysokości od 1 do 5 mln dolarów. W głównej kategorii usługi bankowości prywatnej znalazł się na 4. miejscu w Polsce. To nas motywuje do wyznaczania i zdobywania kolejnych celów. Ten najnowszy jest tu - oddział private banking w Europejskim. Mamy nadzieję, że razem stworzymy coś wielkiego - powiedział podczas otwarcia Andrzej Rosłaniec, Dyrektor Departamentu Private Banking w Alior Banku.

 

W ramach usług private bankingu klienci Alior Banku mogą liczyć m.in. na indywidualną opiekę wykwalifikowanego bankiera oraz dostęp do szerokiej oferty produktowej, którą można dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Doradcy korzystają z aplikacji Trusted Advice - innowacyjnego na skalę europejską narzędzia, zapewniającego wygodę i oszczędność czasu poprzez dostęp do kompleksowej, spersonalizowanej obsługi nie tylko w oddziale.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UPR
http://ketchum.com/warsaw

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »