Firma » Finanse

Alior Bank udostępnia firmom nowe funkcjonalności w ramach portalu zafirmowani.pl

Serwis Alior Banku zafirmowani.pl to praktyczny przewodnik po prawnych i finansowych zawiłościach zarówno dla przedsiębiorców z długą historią biznesu, jak i start-upów. Alior Bank właśnie wprowadził do niego nowe wygodne rozwiązania – m.in. zbiór edytowalnych plików przydatnych w każdej firmie.

Serwis udostępnia bezpłatną aplikację księgową z możliwością generowania obowiązkowego pliku JPK VAT. Teraz przedsiębiorcy mogą także generować JPK_FA (faktury VAT), JPK_PKPiR (podatkowa księga przychodów i rozchodów) oraz JPK_EWP (ewidencja przychodów). Mają również możliwość prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów, wystawiania faktur, naliczania odpisów amortyzacyjnych oraz - dzięki integracji z bazą REGON oraz CEIDG - zaciągania danych kontrahentów na podstawie numeru NIP.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


- Od lipca tego roku na portalu zafirmowani.pl udostępniliśmy również możliwość rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego. Użytkownicy portalu mogą prowadzić ewidencję przychodów, ewidencję VAT oraz generować JPK i zeznanie PIT-28. Portal został też rozszerzony o usługę windykacji online firmy Vindicat, która umożliwia skuteczne odzyskanie pieniędzy z niezapłaconych przez kontrahentów faktur. Kolejną nowością jest usługa mikrofaktoringu firmy InviPay, w ramach której przedsiębiorca może od razu otrzymać środki na rachunek firmowy za wystawione przez siebie faktury z odroczonym terminem płatności. Cały proces jest prosty i przejrzysty i odbywa się całkowicie online - mówi Ewa Małecka, Dyrektor Działu Usług Dodanych w Alior Banku.

Użytkownicy portalu zafirmowani.pl otrzymują także bezpłatny dostęp do specjalnej bazy dokumentów - tj. zbioru edytowalnych plików, które są niezbędne w każdej firmie, kontaktów z ekspertami, artykułów
i materiałów wideo na temat podatków, kadr i HR, marketingu oraz bezpieczeństwa.

Przedsiębiorcy mogą również skorzystać ze specjalnych ofert i rabatów przygotowanych przez partnerów portalu oraz tworzyć wirtualne wizytówki - co ułatwia nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych kontrahentów.

Serwis zafirmowani.pl skierowany jest do nowych i dotychczasowych klientów z segmentu mikro i małych firm. Rejestracja i korzystanie z niego są bezpłatne dla wszystkich użytkowników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.bak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »