Firma » Bankowość

Alior Bank wyróżniony za najlepszą obsługę klienta w oddziałach

Alior Bank został jednym z laureatów rankingu „Instytucja Roku 2018” organizowanego przez portal mojebankowanie.pl. Zestawienie obejmuje trzy główne obszary usług w Polsce – banki, ubezpieczycieli oraz telekomy.

Alior Bank został doceniony w kategorii jakości obsługi w oddziale i uplasował się wśród trzech najlepszych banków w Polsce.


- To wyróżnienie to przede wszystkim zasługa naszych bankierów. To im należą się słowa uznania i podziękowania, bez nich nie byłoby tego sukcesu. Zdajemy sobie sprawę, że podnoszenie jakości świadczonych usług to proces ciągły, dlatego wsłuchujemy się w potrzeby klientów, jesteśmy ciekawi ich opinii i sugestii dotyczących procesów i produktów. Dbamy o to, aby oferowane im rozwiązania były jak najbardziej dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań . Zadowolenie klientów jest i będzie dla nas priorytetem - mówi Marek Wasilewski, dyrektor zarządzający pionu sprzedaży klienta indywidualnego w Alior Banku.

W pierwszej edycji tegorocznego rankingu o nagrody walczyło aż 17 banków. Specjaliści tworzący zestawienie  odwiedzili po 10 oddziałów każdego z nich i skrupulatnie sprawdzali poziom jakości obsługi klienta, który przychodzi do banku i pyta o kredyt gotówkowy. Zwracali też uwagę na elastyczność banku i jego nowatorskie rozwiązania. Sprawdzali nawet to, czy klient oczekujący na spotkanie z doradcą ma gdzie usiąść.

Jest to kolejne z rzędu wyróżnienie w plebiscycie organizowanym przez portal mojebankowanie.pl - w zeszłym roku Alior Bank również został jednym z laureatów rankingu „Instytucja Roku 2017" w tej samej kategorii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UPR
http://ketchum.com/warsaw

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »