Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

All Inclusive w Turcji dla par lub rodzin z dziećmi

All Inclusive w Turcji dla par lub rodzin z dziećmi
Zobacz więcej zdjęć »
Tureckie wybrzeża tj. południowe Wybrzeże Morza Śródziemnego i zachodnie Wybrzeże Morza Egejskiego, zachwycają niezwykłymi krajobrazami i obfitością pomników starożytności, a także kuszą doskonałym, śródziemnomorskim klimatem.

Z uwagi na swoje bogactwo przyrodniczo-kulturowe, Turcja od kilku dekad stanowi jeden z najciekawszych kierunków turystycznych w obrębie basenu Morza Śródziemnego, a jej swoistym wyróżnikiem jest popularność wczasów z formułą All Inclusive.

Znakomity stosunek ceny do jakości
Większość turystów przyjeżdżających na wczasy do Turcji wybiera opcję All Inclusive, czyli opcję "wszystko w cenie". Wybór ten podyktowany jest faktem, że w Turcji formuła All Inclusive jest doskonale rozwinięta i stanowi nie tylko najbardziej wygodną, ale też i najbardziej korzystną pod względem ceny formę spędzania urlopu. - Formuła All Inclusive zapewnia turystom pełne wyżywienie, obejmujące zazwyczaj trzy główne posiłki w formie bufetu, a także przekąski i napoje między głównymi posiłkami w tzw. "snack barach", które są usytuowane przy basenie albo na odcinku hotelowej plaży. Dodatkowo w ramach formuły All Inclusive wczasowicze mogą bezpłatnie oddawać się różnym przyjemnościom - relaksować się w łaźni tureckiej, ćwiczyć formę w centrum fitness pod okiem profesjonalnego instruktora albo bawić się wieczorami do muzyki na żywo - mówi Arkadiusz Malinowski, specjalista ds. turystyki Fostertravel.pl.

Hotele All Inclusive dla par
Bogata oferta hoteli All Inclusive sprawia, że w Turcji każdy turysta z łatwością znajdzie najbardziej odpowiednie dla siebie warunki do wypoczynku. Parom touroperatorzy polecają przede wszystkim te obiekty, które w ramach formuły "wszystko w cenie" oferują liczne atrakcje sportowe i kulturalne. W hotelach dysponujących rozbudowanym zapleczem sportowym do dyspozycji gości są m.in. wielofunkcyjne boiska sportowe, korty tenisowe, sauny i siłownie. Jeśli natomiast chodzi o wieczorną rozrywkę, to w wielu hotelach pary mogą bawić się na koncertach muzyki na żywo, uczestniczyć w pokazach tańca brzucha albo szaleć do późna na imprezach typu "beach party".

Obiekty wypoczynkowe odpowiednie dla par znaleźć można we wszystkich popularnych kurortach tureckich. W obrębie Wybrzeża Morza Egejskiego warty uwagi jest na przykład 5-gwiazdkowy hotel Marmaris Palace w Marmaris, a na Riwierze Tureckiej chociażby 4-gwiazdkowy hotel Tac Premier & Spa w Alanyi.

Hotele przyjazne rodzinom z dziećmi
Wczasy All Inclusive w Turcji touroperatorzy chętnie rekomendują także rodzinom z dziećmi, ponieważ specjalne udogodnienia dla najmłodszych posiada tu spora liczba hoteli. W obiektach wypoczynkowych przyjaznych rodzinom z dziećmi znajdują się m.in. wydzielone brodziki z płytką wodą oraz place zabaw i mini kluby, w których dzieci mogą bezpiecznie się bawić pod okiem opiekuna. Na terenie wielu obiektów dla najmłodszych wczasowiczów organizowane są także ciekawe animacje, połączone z konkursami i nagrodami. Trzeba też wiedzieć, że w standardowym wyposażeniu hoteli w Turcji znajdują się zazwyczaj wysokie krzesełka i specjalne łóżeczka dla niemowlaków.

Podobnie jak w przypadku hoteli All Inclusive dla par, na hotele nastawione na przyjmowanie rodzin z dziećmi można natrafić w każdym właściwie nadmorskim rejonie Turcji. Na Wybrzeżu Egejskim sporą popularnością cieszył się w ostatnich latach 4-gwiazdkowy hotel Feye Pinara w Turgutries, a na Riwierze Tureckiej 5-gwiazdkowy hotel Otium Eco Club Side w Side.

Zakładka dot. wczasów All Inclusive w Turcji http://www.fostertravel.pl/all-inclusive/turcjaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja_PyRy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »