Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Firma » Biznes

ALMAR Z DRUGIM JUŻ DIAMENTEM LIDERA POLSKIEGO BIZNESU

26 stycznia 2013 r. po raz dziewiętnasty w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXII edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu, organizowanego przez Business Centre Club.
Podczas części oficjalnej ogłoszono zdobywców Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu oraz laureatów Diamentów przyznawanych firmom, które w przeszłości otrzymały Złotą Statuetkę, a obecnie utrzymały lub wzmocniły pozycję na rynku. Wśród uhonorowanych znalazła się firma Almar Sp. z o. o., której przyznano drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu otrzymanej w 2003 roku. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza wysoki status firmy Almar Sp. z o.o., a także świadczy o wieloletnim uznaniu produktów Almar jako wyrobów najwyższej jakości.

Dokonując weryfikacji, Jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne - uwzględniając przy tym konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki - ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom - szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne.

Firma Almar sp. z o. o. jest jednym z  wiodących producentów wędzonego łososia w Polsce. Od 22 lat, jako producent zawsze troszczy się o najwyższą, jakość swoich produktów. Marka funkcjonuje na rynku oraz w świadomości klientów poprzez swoje produkty klasy Premium. Produkty firmy dystrybuowane są poprzez tzw. nowoczesny kanał dystrybucji, czyli sieć super i hipermarketów oraz delikatesy. Marka przez okres swojego funkcjonowania zdobyła już wiele nagród za produkty najwyższej jakości, a przyznanie drugiego w historii Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, potwierdza tylko wysoką jakość produktów sygnowanych marką „Almar".

Firma z Kartuz została wyróżniona Diamentem jako jedna z pięciu firm z Pomorza, obok takich przedsiębiorstwa jak: Drutex SA z Bytowa, Jantar sp. z o.o. ze Słupska, Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Budowlane Górski sp. z o.o. z Gdańska. Uroczyste wręczenie nagród dla pomorskich firm obędzie się w najbliższym czasie podczas spotkania Loży Gdańskiej Business Centre Club.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marcin Keler

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »