Firma » Biznes

ALSTAL liderem wśród pracodawców w Polsce według rankingu Forbes

ALSTAL Grupa Budowlana została wyróżniona w corocznym rankingu “Best Employers”, przygotowanym przez magazyn Forbes.

W tym roku organizatorzy zwracali szczególną uwagę na kwestię zapewnienia dodatkowego poczucia bezpieczeństwa dla pracowników, która w ostatnim, wyjątkowym czasie zyskała na znaczeniu. Stworzenie niemalże doskonałych warunków pracy i dbałość o dobro pracowników -  to ogromna rola pracodawców podkreślana przez Forbsa. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguRanking “Best Employers” Forbesa to coroczne zestawienie najlepszych pracodawców na świecie, w Polsce ALSTAL został wyróżniony spośród 300 pracodawców, zajmując siódme miejsce w branży budowlanej. Zestawienie jest uznawane jako jedno z najbardziej prestiżowych i wiarygodnych informacji, które pochodzą od samych pracowników firm w anonimowej formie. Listę we współpracy
z Forbesem przygotował zespół Statisty, opierając się na obszerny analizy m.in. czasopism specjalistycznych oraz informacji udostępnianych przez stowarzyszenia branżowe oraz instytucje badań gospodarczych. Forbes w tym roku oceniał firmy w siedmiu głównych obszarach takich jak: wizerunek i wzrost, rozwój i perspektywy, relacje między pracownikami i zarządzanie, płaca, warunki pracy i sprzęt, zrównoważony rozwój, zrównoważony rozwój oraz obciążenie pracą. 

Pracownicy ALSTAL docenili nowoczesne i dostosowane do wykonywanych zadań biura w Oddziałach w całej Polsce, a także oceniali bezpieczeństwo miejsca pracy pod kątem stabilności. Pracownicy korzystnie wypowiedzieli się również o polityce urlopowej firmy oraz godzinach pracy – to jedno z istotniejszych elementów tworzenia miejsc pracy. W kategorii “Relacje” warto podkreślić, że pracownicy ALSTAL pozytywnie wypowiedzieli się na temat atmosfery panującej w firmie oraz tzw. “klimacie zaufania i uczciwości”. Forbes zbadał również czy firma, ma jasno określone  i przestrzegane kryteria awansu zawodowego oraz programy szkoleń, a co za tym idzie czy wynagrodzenia odzwierciedlają odpowiedzialność wykonywanej pracy. Na końcu pracownicy odpowiedzieli na pytania dotyczące zrównoważonego rozwoju, czyli polityki społecznej odpowiedzialności biznesu. W tym przypadku ALSTAL może pochwalić się wspieraniem lokalnych, sportowych drużyn np. klubu żużlowego KS Toruń oraz żeńskiego zespołu siatkarskiego KS Pałac Bydgoszcz. 

Wyróżnienie w tak prestiżowym rankingu jest dowodem na to, że ALSTAL jest miejscem, gdzie pracownicy mają możliwość osiągnąć pełny potencjał, by realizować założenia swojej ścieżki zawodowej. Hasła takie jak: bezpieczeństwo i stabilność zawsze będą charakteryzowały ALSTAL wśród pracowników. 

O ALSTAL Grupa Budowlana

ALSTAL Grupa Budowlana to bydgoska, rodzinna firma budowlana ze 100-procentowym udziałem kapitału polskiego. Od 47 lat specjalizuje się w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych obiektów przemysłowych, mieszkaniowych, biurowych, sportowo-rekreacyjnych, basenowych, szpitalnych, energetycznych, a także renowacją zabytków. Działalność firmy została doceniona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, przez co ALSTAL jest posiadaczem Godła Teraz Polska.

Więcej na: www.alstal.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »