Dom » Budownictwo

Altax mistrzem Polski w impregnowaniu drewna

Altax mistrzem Polski w impregnowaniu drewna
Zobacz więcej zdjęć »
Lider w dziedzinie ochrony i dekoracji drewna firma Altax startuje z nową kampanią reklamową. Jej bohaterem jest jeden z flagowych produktów marki – szybkoschnący impregnat do drewna „Gotowe w 1 dzień”. Koncept, na którym opiera się kampania to „Mistrzostwa Polski w impregnowaniu drewna na czas”.

Trzon kampanii, będącej kontynuacją i zarazem wzmocnieniem dotychczasowych działań promocyjnych marki, stanowi spot telewizyjny. Jego akcja rozgrywa się na stadionie, podczas mistrzostw w impregnowaniu drewna na czas. Reprezentant firmy Altax, błyskawicznie deklasuje swoich rywali i bez problemu wygrywa konkurencję.

Celem kampanii jest wyeksponowanie największych zalet impregnatu – ekspresowego czasu schnięcia, oraz niezwykłej trwałości. Unikalne właściwości preparatu Altax pozwalają wykonać prace renowacyjne w ciągu jednego dnia. Dodatkowo, produkt wyróżnia ponadprzeciętna odporność na warunki atmosferyczne. Już po godzinie od zastosowania, preparat jest odporny na deszcz. Producent zapewnia także 7 lat ochrony zabezpieczonemu drewnu.

Reklama ukaże się zarówno w ogólnopolskich, jak i tematycznych kanałach telewizyjnych. Kampania promocyjna będzie realizowana również w prasie. Materiały reklamowe publikowane zostaną w mediach branżowych, typu dom i wnętrze oraz budowlanych. Działania reklamowa potrwają do końca sierpnia.

Za koordynację projektu ze strony firmy Altax odpowiadają Jarosław Majchrzak oraz Michał Zduniak. Kreację przygotowała agencja Opus B. Z kolei za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Media Concept.

Altax Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji preparatów do dekoracji i ochrony drewna takich jak impregnaty, oleje, emalie, lakiery czy lakierobejce.  Firma oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla profesjonalistów oraz użytkowników indywidualnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FortePR s.c.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »