Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Alugastrin Regulacja - przygotowanie do sezonu grillowego

Alugastrin Regulacja - przygotowanie do sezonu grillowego
Zobacz więcej zdjęć »
Koniec maja to początek sezonu grillowego. Pierwsze cieplejsze dni sprawiają, że coraz chętniej przenosimy nasze spotkania z przyjaciółmi i rodziną w plener. W końcu tam potrawy są smaczniejsze, a napoje-chłodniejsze.

Taka przyjemność na świeżym powietrzu może jednak  wiązać się z nieprzyjemnymi problemami gastrycznymi. Tłuste potrawy, słodzone napoje i alkohol niekorzystnie wpływają na nasz metabolizm i mogą zakłócić pracę układu trawiennego.

Naturalny suplement diety Alugastrin Regulacja usuwa zaparcia i osłania jelita. Jest jedynym na rynku produktem na zaparcia z probiotykami i świetnie sprawdzi się przy przywracaniu dobrego samopoczucia i komfortu po letniej uczcie na świeżym powietrzu.

Zaparcia to problemy związane z układem trawiennym, kiedy wypróżnianie występuje zbyt rzadko (rzadziej niż 3 razy w tygodniu i powyżej 48 godzin). Przyczyną powstawania zaparć mogą być słabe skurcze mięśni okrężnicy, co skutkuje spowolnionym przesuwaniem strawionego pokarmu, a także  dieta (bogata w produkty wysoko przetworzone), woda, niektóre bakterie oraz siedzący tryb życia. Zaparcia częściej występują u osób starszych oraz z nadwagą, a także u kobiet w ciąży. Ich przyczyną mogą być również niektóre choroby, np. niedoczynność tarczycy, cukrzyca czy nawet depresja.

Do tej pory pacjenci dotknięci problemem zaparć, mogli sięgać po produkty, które podrażniając kosmki jelitowe, ułatwiają wypróżnienie. Marka Alugastrin stworzyła suplement REGULACJA, który nie tylko reguluje częstotliwość wypróżnień, ale także osłania podrażnioną śluzówkę jelit.

ALUGASTRIN REGULACJA to:

 • jedyny na rynku naturalny produkt na zaparcia zawierający probiotyki;
 • działa podwójnie: usuwa zapracia i osłania jelita;
 • jest bezpieczny i skuteczny, a jego skuteczność została potwierdzona w badaniach.

ALUGASTRIN REGULACJA nie tylko skutecznie pobudza pracę jelit, regulując tym samym częstotliwość wypróżniania, ale dzięki zawartości żywych bakterii probiotycznych osłania podrażnioną śluzówkę jelit, przywraca prawidłową florę bakteryjną oraz niweluje uczucie wzdęcia i pojawienie się gazów jelitowych.

ALUGASTRIN REGULACJA zawiera naturalne składniki, m.in.:

 • korzeń rzewienia
 • korzeń prawoślazu
 • płatki róży stulistnej
 • suchy sok z łusek karczocha
 • liście bazylii
 • owoce kolendry
 • drożdże piwne
 • bifidobacterium bifidum
 • lactobacillus acidophilus

ALUGASTRIN REGULACJA zawierający 6 składników roślinnych, drożdże piwne oraz bakterie fermentacji mlekowej, stanowi skuteczny środek w leczeniu krótkotrwałych zaparć u osób dorosłych.
Po 10 dniach stosowania preparatu ALUGASTRIN REGULACJA:
poprawia perystaltykę jelit;
zwiększa częstość wypróżnień o 79%;
skraca czas pasażu jelitowego o 40%;
działanie utrzymuje się po zakończeniu przyjmowania produktu;
98%
pacjentów dobrze tolerowało kurację*;
efekty widoczne już po 6-8 godzinach.

 /*Badanie przeprowadzone na 94 uczestnikach (mężczyźni i kobiety) przez 10 dni./

Cena: 15 zł za opakowanie 15 tabletek.

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Natalia Waranka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »