Firma » Praca

AMB Technic dołącza do #GaszynChallenge

Ogólnopolska akcja wspierająca dzieci chore na SMA dotarła do Koła za sprawą pracowników AMB Technic wykonujących #GaszynChallenge. Kolejne firmy mają okazję dołączyć do akcji dzięki nominacji kolskiego przedsiębiorcy.

 

#GaszynChallenge to internetowe wyzwanie, polegające na zrobieniu 10 pompek lub przysiadów i wpłaceniu dowolnej kwoty na leczenie dziecka z rdzeniowym zanikiem mięśni. Pomysłodawcą tej inicjatywy jest Marcin Topór z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie. Początkowo akcja miała pomóc zebrać środki na leczenie półtorarocznego Wojtka Howisa. Wkrótce rozrosła się tak, że powstała specjalna strona www.napompowani.com, gdzie można poznać kolejne maluchy czekające na pomoc. Po osiągnięciu 9 milionów złotych, kwoty niezbędnej na terapię Wojtka, akcja nie zatrzymuje się, a ochotnicy pomagają kolejnym dzieciom.

Udział w wyzwaniu wzięli już m.in. żołnierze Wojska Polskiego, policjanci, muzycy i przedstawiciele wielu innych branż. Wśród nich znalazła się kolska firma AMB Technic, której pracownicy połączyli wysiłek fizyczny z pomocą potrzebującym maluchom i ochoczo zabrali się do robienia pompek. Wciąż można wziąć udział w wyzwaniu, a dzięki nominacjom AMB Technic kolejne firmy mają okazję wykazać się formą w słusznym celu. Wskazane do dalszej zabawy zostały: Andre Abrasive Articles, Agronas sp. z o.o. oraz kolskie oddziały Wood-Mizer, Geberit, Sokołów, Wipasz S.A. i Saint-Gobain. Hasztag #GaszynChallenge bije rekordy popularności – sprawmy, aby mieszkańcy Koła mieli w tym swój udział.

 

#GaszynChallenge w wykonaniu AMB Technic:  https://www.facebook.com/watch/?v=623488261596701   

 

AMB Technic – polska firma specjalizująca się w technologiach precyzyjnego dozowania płynów montażowych (jak kleje, żywice, smary). Założona w 1995 roku w Kole, obecnie obsługująca klientów m.in. z sektorów produkcji motoryzacyjnej, elektronicznej i urządzeń medycznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

thaumiel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »