Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

"Amore Mola" – loteria z bardzo włoskimi nagrodami!

"Amore Mola" – loteria z bardzo włoskimi nagrodami!
Zobacz więcej zdjęć »
Metsä Tissue chcąc umilić swoim klientom jesienne dni przygotowała nową promocję konsumencką - „Amore Mola”, w której główną nagrodą są trzy dwuosobowe wyjazdy na zakupy do Mediolanu.

Aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, wystarczy kupić promocyjny produkt marki Mola i przesłać SMS-em lub wpisać na stronie www.amoremola.pl unikatowy kod nadrukowany wewnątrz opakowania.

„Amore Mola" to nowa promocja konsumencka produktów marki Mola. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy w okresie od września do listopada kupić promocyjne opakowanie produktów Mola i wysłać SMS-em nadrukowany wewnątrz opakowania kod na numer 70978. Wśród osób, które wezmą udział w promocji rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody o włoskim charakterze. Na uczestników promocji codziennie czekają ekspresy do kawy oraz maszynki do makaronu. Raz w miesiącu każdy uczestnik ma szansę wygrać wyjazd dla dwóch osób do Mediolanu, wraz z kartą przedpłaconą o wartości 2000zł dla każdej z osób.

Promocja wsparta będzie kampanią w mediach i materiałami POS w miejscach sprzedaży.

Za działania public relations odpowiada agencja TBWA/PR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

aleksandra.rogala

Komentarze (1)

  • avatar
    Zuza 2010-10-21 12:17:32

    ta wycieczka do Mediolanu jest moim marzeniem, papier czy ręczniki i tak się kupuje a jak przy okazji można wygrać tak atrakcyjne nagrody to super :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »