Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Amouage Portrayal w Quality Missala

Amouage Portrayal w Quality Missala
Zobacz więcej zdjęć »
Oferta Quality Missala wzbogaciła się o Portrayal, najnowszy duet zapachów omańskiego domu perfum Amouage. Kwiatowy Portrayal Woman i drzewny Portrayal Man to luksusowe propozycje na przełom wiosny i lata.

Para zapachów Portrayal stanowi najnowszą odsłonę głównej linii Amouage, nazwanej Portrety Życia. Kompozycje powstają z inspiracji Christophera Chonga, dyrektora kreatywnego Amouage na bazie jego przeżyć i związanych z nimi emocji.

 

Perfumy Portrayal uosabiają zdolność artysty do łączenia ze sobą okruchów wspomnień z różnych czasów i miejsc.

Zapachy opisują ucieczkę od codzienności w bunt i rebelię londyńskich lat dwudziestych czy nowojorskich lat 80. XX wieku. Artyści zatracali się wówczas w ekstrawaganckim, kuszącym i efektownym świecie bohemy i - rozpaczliwie poszukując czegoś, co wypełniłoby pustkę - odnajdywali sens życia w sobie i sztuce, tworząc dzieła nieskończenie nieokreślone.

 

Portrayal Man jest zapachowym wyobrażeniem bohemy lat 20. XX wieku. Drzewno-skórzany aromat emanuje wyjątkową śmiałością, jest zdecydowany, a nawet odrobinę arogancki. Liście fiołka w nutach głowy i wetiwer w nutach bazy tworzą ekscentryczną, a jednocześnie intensywnie męską mieszankę. Lekko pikantne akordy jałowca w bazie nadają kompozycji zachwycającą energię.

Nuty głowy: liście fiołka

Nuty serca: wetiwer

Nuty bazy: dymny jałowiec

Portrayal Woman to dymno-słodki melanż, stworzony z połączenia tabaki Craven z waniliowym pyłem. Jaśmin w otwarciu, żywica elemi w bazie oraz nuty zmysłowej tuberozy czarują nieodpartym urokiem, przywodząc na myśl atmosferę wyzwolenia lat 20. XX wieku. To kwiatowy zapach dla wyrafinowanej kobiety, która ośmiela się przeciwstawiać sztywnym normom.

Nuty głowy: jaśmin

Nuty serca: akord tabaki Craven A, wanilia

Nuty bazy: żywica elemi

Perfumy Portrayal Man i Portrayal Woman dostępne są w Perfumeriach Quality Missala, w butiku PerfumeriaQuality.pl oraz w perfumeriach partnerskich na terenie Polski w cenie 1225 zł za flakon o pojemności 100 ml EDP.

Omański dom perfum AMOUAGE powstał w 1983 r., a jego założycielem jest szejk Sayyid Hamed bin Hamoud al bu Said, miłośnik starodawnej arabskiej sztuki perfumeryjnej. Dziś Amouage pod artystycznym kierunkiem Christophera Chonga współpracuje z najwybitniejszymi perfumiarzami i designerami, mistrzowsko łącząc bogactwo i tradycję Wschodu z wiedzą i innowacyjnością Zachodu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »