Firma » Biura

AMS Poland dołącza do społeczności The Park Kraków

AMS Poland dołącza do społeczności The Park Kraków
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa proces komercjalizacji The Park Kraków.

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

AMS, globalna firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu outsourcingu procesow rekrutacyjnych i zarzadzania talentami, ogłosiła, że w czerwcu 2024 roku przeniesie swoją siedzibę do kompleksu zarządzanego przez Cain International i White Star Real Estate. AMS Poland jest obecna na krakowskim rynku od 18 lat i ciągle się rozwija. Strategiczna relokacja do The Park Kraków obejmie ponad 3000 mkw. (całe czwarte piętro) oraz ponad 900 mkw. na piątym piętrze budynku B2, który w nadchodzących miesiącach będzie także miejscem dla kilku innych znaczących globalnych marek. W negocjacjach AMS Poland reprezentowała firma doradcza JLL.

The Park Kraków to rozwijający się kompleks, który oferuje nowoczesne rozwiązania biurowe oraz przestrzenie zaprojektowane z myślą o efektywności i komforcie pracy. Dzięki niedawno zakończonej budowie budynku B2 i rozpoczęciu budowy budynków B3 i B4, trwają zaawansowane negocjacje z kilkoma wiodącymi globalnymi markami. Do grona najemców budynku B2 dołączy firma AMS Poland.

AMS to globalna firma oferująca rozwiązania z zakresu zarządzania talentami, pozyskująca wykwalifikowanych pracowników do konkretnych stanowisk dla różnorodnych klientów. W miarę dynamicznego rozwoju rynku pracy, komfort i produktywność naszych pracowników są dla nas priorytetem, dlatego dążymy do zapewnienia im nowoczesnej infrastruktury, atrakcyjnych udogodnień oraz warunków pracy spełniających ich oczekiwania. Wybór lokalizacji biznesowej w The Park Kraków nie był przypadkowy. To była strategiczna decyzja umożliwiająca rozwój i ekspansję naszego biznesu – mówi Beata Pawłowska, Head of European Centres at AMS Poland.

Jesteśmy dumni z faktu, że AMS Poland dołącza do naszej społeczności najemców. To globalna firma, która wyznacza standardy w dziedzinie zarządzania talentami, a jej obecność w The Park Kraków jest znakiem uznania dla naszego kompleksu jako idealnego miejsca do pracy i rozwoju biznesu. Zaangażowanie w innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość usług świadczonych przez naszego nowego najemcę idealnie pasuje do filozofii The Park Kraków jako wiodącego centrum biznesowego w regionie na światową skalę – mówi Bartosz Prytuła, Managing Partner w White Star Real Estate.

W dobie zmieniającego się rynku pracy, pracodawca staje przed wyzwaniem stworzenia jak najlepszych warunków, aby efektywność szła w parze z komfortem pracowników. Przy tworzeniu The Park Kraków bazujemy na naszych szerokich doświadczeniach z innych projektów. Stale monitorujemy rynek i widzimy zmieniające się potrzeby najemców. Efektem naszej pracy jest dostarczanie nie tylko nowoczesnych powierzchni biurowych, ale też oferowanie zielonych przestrzeni zewnętrznych, bogatych w rodzime gatunki roślin i naturalne materiały. Liczne udogodnienia, które nieustannie wdrażamy w The Park Kraków, mają na celu stworzenie samowystarczalnego kampusu biurowego. Cieszymy się, że coraz więcej firm to docenia – dodaje Katarzyna Zebura, Senior Leasing Manager w White Star Real Estate.

W transakcji spółkę AMS Poland reprezentowała firma doradcza JLL, zapewniając AMS wsparcie transakcyjne oraz techniczne.

Ta transakcja jest znaczącym krokiem dla obu stron. The Park Kraków, jako nowy kompleks biurowy w Krakowie dynamicznie się rozwija, o czym świadczy intensywny proces komercjalizacji i zainteresowanie potencjalnych najemców. AMS Poland natomiast – jako nowoczesny pracodawca – szukał przestrzeni, która zapewni pracownikom cały szereg udogodnień. Cieszymy się, że najemca obdarzył nas zaufaniem, a my swoją wiedzą i doświadczeniem mogliśmy wesprzeć go w dalszych planach rozwoju – mówi Agata Suder, Senior Consultant w JLL.

Otwarcie biura Alexander Mann Solutions Poland w budynku B2 w kompleksie The Park Kraków planowane jest na czerwiec 2024 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WSRE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »