Firma » Praca

Andrzej Kownacki nowym dyrektorem kreatywnym w San Markos

Andrzej Kownacki nowym dyrektorem kreatywnym w San Markos
Zobacz więcej zdjęć »
Andrzej Kownacki awansował w strukturze agencji San Markos na stanowisko creative director. Do jego głównych zadań należy nadzór nad kreatywną stronę projektów realizowanych przez agencję i rozwój działu kreacji.

Nowy creative director współpracuje z San Markos już od ponad trzech lat. Przez ostatni okres Andrzej pełnił obowiązki dyrektora kreatywnego kierując pracą zespołów kreatywnych. Od stycznia Andrzej Kownacki jako creative director jest odpowiedzialny za stały rozwój działu kreacji, nadzór nad kreatywną stronę projektów oraz za pozyskiwanie budżetów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Kownacki jako dyrektor kreatywny pokieruje pracą działu Creative & Multimedia. Dział ten łączy w sobie kompetencje teamów kreatywnych i specjalistów od multimediów. Co pozwala w pełni wykorzystać możliwości konceptów kreatywnych. Posiada jednocześnie unikalne umiejętności w obszarach video, motion, audio, 3d i digital.

- Andrzej jest osobą silnie zorientowaną na tworzenie kreatywnych rozwiązań na bardzo wysokim poziomie. Posiada niezwykłą umiejętność przekładania strategii i konceptów na realne rozwiązania w konkretnych kanałach komunikacji - komentuje Karol Gajewski, prezes San Markos.

Andrzej Kownacki, z wykształcenia jest fotografem po Warszawskiej Szkole Filmowej. Doświadczenie w reklamie jako art director/designer zdobywał pracując w takich agencjach jak: Szwejkowski, Madhouse Family, Ogilvy oraz Lowe. Pracował przy kampaniach m.in. dla DHL, Coca-Cola, Toyota, Lexus, Ford, Fortis Bank, LOT, ING, Electrolux, Kropla Beskidu.

SAN MARKOS - najbardziej utytułowana polska agencja reklamowa 2009/2010. Projekty realizowane przez San Markos zdobyły wiele nagród zarówno w polskich, jak i międzynarodowych konkursach reklamowych i marketingowych (m.in. Cannes Lions, EFFIE, Golden Drum, Epica Award, KTR, Media Trendy). Dwukrotnie uznana przez klientów za najlepszą agencję reklamową w Polsce (badanie Smile Check 2007 i 2008) w rankingu organizowanym przez SAR i miesięcznik Press. Znalazła się również w pierwszej piątce rankingu najczęściej polecanych przez klientów, agencji reklamowych, opublikowanym przez Media&Marketing Polska w 2010 roku. W portfolio agencji znajdują się m.in.: Kropla Beskidu, Łaciate, RWE, OBI, Budimex Nieruchomości, FOX, Siemens. San Markos działa w ramach grupy skupiającej m.in. agencję PR - On Board PR Ecco Network i agencję social mediową - Think Kong.


Dodatkowych informacji udzielają:

Dariusz Chrzanowski
On Board San Markos Group Sp. z o.o.
01-141 Warszawa, ul. Wolska 88
tel.: (22) 321 51 00
e-mail.: dchrzanowski@onboard-sanmarkos.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

San Markos
http://sanmarkos.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »