Kultura, sztuka » Kultura

Andrzej Pilipiuk najpoczytniejszy polski fantasta w Bonarce

Wielbiony przez czytelników za galerię wyjątkowych bohaterów, jeden z najlepszych autorów fantastyki w Polsce, promuje w Empiku w Bonarce swoją nową powieść pt „Sowie Zwierciadło”.

Przez 20 lat swojej obecności w polskiej fantastyce Andrzej Pilipiuk zdobył sobie wielką rzeszę fanów, regularnie obdarzając czytelników nowymi opowieściami. Ten niestrudzony tropiciel ciekawostek z lamusa, kolekcjoner nagród literackich a także twórca superbohatera Jakuba Wędrowycza, swojskiego „łowcy wampirów”  – 16 kwietnia zawita do Bonarki by spotkać się z czytelnikami.

Po czterech latach przerwy, książką „Sowie Zwierciadło” Andrzej Pilipiuk  wraca do bestsellerowego uniwersum „Oka Jelenia”, łączącego w wyjątkowy sposób wątki podróży w czasie, magii i polskiej historii. Wraz ze współczesnymi bohaterami przenosimy się więc w świat wyścigów po dworach, folwarkach i miastach XIX wiecznej Polski.

Czy „Sowie Zwierciadło” będzie ostatnią częścią bestsellerowej serii? Kiedy wreszcie zobaczymy wykreowane przez Pilipiuka światy na ekranach kin?  Spotkanie z tym niezwykle sympatycznym i twórczym autorem już 16 kwietnia, o godz. 18.00 w Empiku w Bonarce.

 

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »