Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Andrzejki z T-Reksem

Andrzejki z T-Reksem
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy weekend JuraPark w Krasiejowie zaprasza na niezwykłe Andrzejki pełne wróżb i tajemniczych mocy

Zostało już bardzo niewiele czasu, aby zaplanować ostatni weekend przed rozpoczęciem Adwentu – mówi Karolina Wrona z Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. – Zapraszamy do udziału w wyjątkowych Andrzejkach, jakie od kilku lat przygotowujemy w naszym kompleksie. Tylko w Krasiejowie będzie można się przenieść do krainy dobrej zabawy w miejscu, gdzie królują silezaur, diplodok, czy T-Rex.

Impreza, ciesząca się olbrzymią popularnością od kilku lat, odbędzie się 28 listopada. W atmosferze wróżb i tajemniczych niespodzianek czeka wiele atrakcji. Nie zabraknie największych przebojów i niezwykłych utworów wykonywanych przez zespół PRADOX Band. Z myślą o uczestnikach wydarzenia przygotowaliśmy także smakowite menu, które zaserwuje słynąca w okolicy szefowa juraparkowej kuchni. Bilety w cenie 80 zł od osoby. Zgłoszenia telefoniczne: 77 4654 800. Liczba miejsc ograniczona.

Zwyczaj organizowania imprez okolicznościowych ma w krasiejowskim kompleksie bardzo długą tradycję. Noc muzeów, dzień dziecka, biesiada jurajska, święto pieczonego ziemniaka, andrzejki, czy sylwester. To tylko niektóre z przedsięwzięć, jakie co roku odbywają się w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Unikatowość wydarzeń polega na łączeniu ciekawego programu z magią miejsca – ponad 40-hektarowego kompleksu, który udanie łączy naukę i zabawę. Wspomniany kompleks jest jednym z największych w tej części Europy. Tworzą go JuraPark – opowiadający losy naszej planety od narodzin po zagładę dinozaurów oraz Park Nauki i Ewolucji Człowieka, mówiący o niezwykłych dziejach ludzkości – od jej narodzin aż po współczesność. Aktualnie PNiR jest wyłączony ze zwiedzania z racji trwającej tam przerwy technologicznej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »