Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Angel River z pięknymi widokami na wrocławskie rzeki [GALERIA ZDJĘĆ]

Angel River z pięknymi widokami na wrocławskie rzeki [GALERIA ZDJĘĆ]
Zobacz więcej zdjęć »
Odra otulająca Wrocław, Oława na wyciągnięcie ręki, tętniące życiem brzegi rzek. Takie widoki można podziwiać z 17. piętra Angel River na Przedmieściu Oławskim – najwyższego budynku w tej części miasta. Wrocławscy Instagramersi swoją wizytę w tym miejscu uczcili zestawem urzekających zdjęć.
Instagramersi (Igersi) kochają miejsca, które gwarantują im znalezienie kadru do niepowtarzalnego zdjęcia. Najwyższe piętro apartamentowca Angel River nadaje się do tego idealnie. Dlatego już po raz kolejny wielbiciele miejskiej fotografii pojawili się tam, by móc „zapolować” na najlepsze ujęcia. Owocem zimowej wizyty było zachwycające panoramy wieczornego Wrocławia. Teraz przyszedł czas na jego wiosenną odsłonę. Fani aplikacji Instagram i fotografii mobilnej, poza widokami z najwyższego, 17. piętra Angel River, mogli podziwiać panoramę miasta z tarasów położonych w apartamentach na 5. piętrze. Rzeka skrząca się w promieniach wiosennego słońca, roślinność na jej brzegach, pomosty, urokliwa marina, ludzie szukający wytchnienia w cieniu nadrzecznych drzew – wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat Wrocławia. – Bardzo się cieszymy się, że za pośrednictwem Instagramersów tymi widokami będą się mogli cieszyć również inni wrocławianie – mówi Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River. – Jak się okazało, ujęcia wykonane z 5. piętra są równie piękne, jak te z ze szczytu naszej inwestycji, bo z bliska pokazują uroki życia w zgodzie z otaczająca nas przyrodą. Tu, nad Oławą, widać to doskonale – dodaje.

 

Ale, oczywiście, to niejedyne znakomite ujęcia, które są efektem tego spotkania. Wiosenna panorama Wrocławia mocno różni się od tej uchwyconej zimą. Teraz widać idealną wręcz koegzystencję zabytków i osiedli z zielenią, w której tonie miasto. Na tym tle wyraziście rysują się też wstęgi rzek, na brzegu których Wrocław został zbudowany – Odry oraz jej dopływów. – O tej porze roku, miasto wygląda szczególnie urzekająco. A zieleń eksplodująca na brzegach rzek zapewnia prawdziwe bogactwo pięknych ujęć. Cieszymy się, że mogliśmy skorzystać z tej niepowtarzalnej możliwości – mówi Rafał Kułakowski z grupy Instagramers Wrocław. 

 

Angel River to dwa budynki apartamentowe – 17- i 9-kondygnacyjne. Wyższy ma 55 metrów wysokości. W ramach projektu powstało 341 lokali o powierzchni od 24 do 118 mkw. Będą miały balkony, loggie lub tarasy, z których mieszkańcy będą mogli obserwować miasto. Angel River oferuje wiele udogodnień, m.in. strefę fitness z saunami i spa, reprezentacyjne lobby z miejscem spotkań dla mieszkańców, salę zabaw dla dzieci, a także miejsca postojowe w garażu podziemnym dla gości czy stację ładowania pojazdów elektrycznych. Właścicieli znalazło już ponad 85% apartamentów. 

 

Angel Poland Group

Angel Poland Group istnieje od 2003 roku. Zatrudnia 300 pracowników w biurach w Krakowie i we Wrocławiu. Grupa należy do czołowych deweloperów w Polsce, z inwestycjami o wartości przekraczającej 500 mln euro. W portfolio firmy znajdują się flagowe projekty: Angel Stradom, Angel Wawel, Angel Plaza, Angel City (Kraków), Wilanow One (Warszawa), Angel River, kompleks apartamentowy OVO z hotelem Double Tree by Hilton, 5-gwiazdkowy, butikowy hotel The Granary. Ponadto grupa wybudowała również dom opieki dla seniorów Angel Care we Wrocław.

 

Więcej informacji: www.angelriver.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »