Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

ANIX PRODUCTION HOUSE OTWIERA URBAN GARDEN

ANIX PRODUCTION HOUSE OTWIERA URBAN GARDEN
Zobacz więcej zdjęć »
Już 13 grudnia na warszawskiej mapie eventowych miejsc w Warszawie pojawi się Urban Garden – klub wyjątkowy i klimatyczny, znany do tej pory stałym bywalcom imprez weekendowych.

Otwarty w październiku 2011 roku tym razem zaprezentuje swoje eventowe możliwości. Wyłącznym partnerem Urban Garden w zakresie organizacji eventów została agencja Anix Production House.

Od godziny 20.00 przedstawiciele firm i agencji eventowych będą mieli okazję poznać możliwości klubu, jego nowe technologie, niezwykłą, klimatyczną przestrzeń i jej ciekawe sposoby aranżacji. Atrakcją wieczoru będzie występ gwiazdy muzyki klubowej elektro pop Bryxone.

Urban Garden to nowy, wyjątkowy klient branży Horeca w naszym portfolio. Cieszę się na realizację wspólnych przedsięwzięć, ponieważ jestem przekonany, że połączenie naszych możliwości stworzy wyjątkowe miejsce eventowe, z pełnym zapleczem technicznym, cateringowym i PRowym. Ciekawe, nowatorskie przestrzenie, zaawansowana technika, świetna lokalizacja i indywidualna możliwość adaptacji klubu sprawią, że na stałe zagości on w wielu projektach eventowych – mówi Michał Pieprzowski, General Director Anix Production House.

Spotkanie otwierające Urban Garden jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o potwierdzenie swojego przybycia poprzez wysyłanie informacji na adres: e.pieprzowska@anixph.pl

 

INFORMACJE NA TEMAT ANIX PRODUCTION HOUSE:

Anix Production House to agencja eventowa typu full service, specjalizująca sie w realizacji niestandardowych eventów firmowych - wydarzeń specjalnych, gal i jubileuszy firmowych, imprez integracyjnych, pikników, konferencji, szkoleń i akcji specjalnych. Ze względu na profesjonalizm i doświadczenie Anix Production House pełni także rolę wsparcia eventowego dla innych agencji eventowych, PR i reklamowych na terenie całej Polski. Firma współpracuje z hotelami i kreuje nowe miejsca eventowe, jak warszawskie Bank Club czy Urban Garden. W 2011 roku agencja wzmocniła swoją ofertę o działania Public Relations. Do grona klientów agencji należą m.in.: Pandora, Porsche, Panattoni, Audi, MMA Attack.

 

 

Szczegóły:

Michał Pieprzowski

General Director

+ 48 519 323 980

m.pieprzowski@anixph.pl

 

Elżbieta Pieprzowska

Marketing Director

+48 519 323 981

e.pieprzowska@anixph.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MKroplewska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »