Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Antysmogowe kosmetyki już w Polsce

Zwiększające się zanieczyszczenie środowiska oraz „stres oksydacyjny” należą do głównych przyczyn wpływających na niekorzystne zmiany zachodzące w naszej skórze.

Ogromne obciążenie wynikające z mało higienicznych warunków życia niesie ze sobą koszty w postaci: wcześniejszego starzenia się, nadwrażliwości i zwiększonego odwodnienia skóry.  Funkcjonowanie w takim obciążającym środowisku pogarsza wygląd i naraża nasze zdrowie. Także codzienna pielęgnacja nie ma szans na odpowiednie działanie.  

Na rynku pojawiła się nowość – seria CITY DETOX, która pozwala na codzienne oczyszczanie na głębokim poziomie ze smogu i innych zanieczyszczeń cywilizacyjnych. Cztery proste kroki, dzięki którym każdego dnia mamy szansę na pełną regenerację naszej skóry. Warto o nich pamiętać nie tylko w Dzień Czystego Powietrza.

 

Zagrożenia cywilizacyjne 

Wierzchnia warstwa skóry, którą przykrywa płaszcz hydrolipidowy jest najbardziej narażona na niekorzystne działania środowiska. Zbyt duże jej obciążenie przynosi konsekwencje w postaci jej niepełnego działania. Nasza skóra staje się przesuszona, niekiedy szorstka, a co gorsza podatna na różnego rodzaju uszkodzenia, infekcje, promieniowanie UV etc. Istnieje także coraz więcej badań, które potwierdzają związek pomiędzy obciążeniem bariery ochronnej skóry a przebarwieniami. Pod wpływem obciążeń cywilizacyjnych zwiększa się produkcja wolnych rodników, których nadmiar uszkadza komórki skóry na różnych poziomach. Nie wystarczy już zwykła pielęgnacja i oczyszczanie. Nasze środowisko wymaga od nas środków specjalnych mówi Anna Nocoń, kosmetolożka, kreatorka idei kosmetyki pozytywnej i masażu anty-aiging.

 

4 kroki do młodości 

Odpowiednie oczyszczanie skóry to jeden z najlepszych sposób na zachowanie na długo młodości i jędrności skóry. Nowa seria LAKSHMI – CityDetox pozwala nie tylko na skuteczne oczyszczenie na głębokim poziomie, ale zapewnia odpowiednią pielęgnację na każdy dzień. 

Codzienna rutyna składająca się z 4 prostych kroków to skuteczna broń na smog, promieniowanie UV i inne zagrożenia mogące obciążać i niszczyć naszą skórę. 

 

Wyzwanie CITY DETOX czas start 

Pierwszym krokiem jest mus oczyszczająco-złuszczający. Zawiera składniki organiczne, enzymy i przeciwutleniacze, które usuwają zanieczyszczenia miasta, pozostawiając skórę miękką, elastyczną i jasną. Pozwala pozbyć się mikroskopijnych cząsteczek sadzy i smogu.. Enzymy mango i męczennicy oraz specjalne biosurfaktanty są sercem tej inteligentnej piankowo-kremowej formuły, która złuszcza, stymuluje obrót komórek i eliminuje zanieczyszczenia, makijaż, sebum i brud. Ten produkt to idealna propozycja dla wszystkich rodzajów skóry dzięki nowym biosurfaktantom, które utrzymują idealną równowagę między całkowitym oczyszczeniem i delikatnym działaniem na skórę. 

 

Kolejnym krokiem w pielęgnacji detoksycyzujacej jest Tonik, z serii CITY DETOX Oxygen Braume. Jednak ten produkt to znacznie więcej niż zwykły tonik. Jego unikalna  

dwufazowa formuła pozostawia skórę natychmiast odświeżoną. Tonik CITY DETOX to prawdziwy zastrzyk witalności, który sprawia, że ​​skóra natychmiast staje się jasna i czuje się dobrze. Po oczyszczeniu Oxygen Brume łagodzi, nawilża i odświeża skórę, pozostawiając twarz idealnie tonizowaną i oczyszczoną z aksamitnym i jedwabistym uczuciem. Dwufazowy płyn o lekkiej konsystencji zawiera pół wody i pół oleju. Każda z faz jest wzbogacona o aktywne składniki, które są przenoszone głęboko w skórę. Ma działanie zmiękczające i ochronne. Delikatnie rozpieszcza wszystkie rodzaje skóry. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

patrycja@bwpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »