Dom » Nieruchomość

Apartamenty Zielony Sołacz z pozwoleniem na użytkowanie

Apartamenty Zielony Sołacz z pozwoleniem na użytkowanie
Zobacz więcej zdjęć »
Zakończyła się budowa Apartamentów Zielony Sołacz w Poznaniu - inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Już wkrótce klucze do nowych mieszkań odbiorą pierwsi mieszkańcy. Inwestorem projektu jest spółka Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment.

Apartamenty Zielony Sołacz powstały przy ul. Michała Drzymały 12 A i B, w jednej z najurokliwszych dzielnic Poznania – na Sołaczu. Dzielnica ta należy do najbardziej prestiżowych lokalizacji mieszkaniowych w stolicy Wielkopolski. – Już po czternastu miesiącach od rozpoczęcia budowy będziemy mogli przekazać klucze do mieszkań pierwszego etapu inwestycji. Satysfakcja jest tym większa, że od początku cieszyła się ona dużym zainteresowaniem. Ponad 90% mieszkań zostało sprzedanych jeszcze na etapie budowy. Klienci docenili nasz projekt za atrakcyjną lokalizację i nowoczesną architekturę. – mówi Piotr Kasprowicz, v-ce prezez Monday Development.

Nowoczesna koncepcja oddanego do użytku dwupiętrowego budynku Apartamentów Zielony Sołacz, to efekt pracy biura architektonicznego Art Space. Generalnym wykonawcą inwestycji była spółka Unibep. W powstałym przy ul. Michała Drzymały 12 A i B budynku znalazło się 61 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 71 mkw. Wśród nich 4-pokojowe apartamenty oraz komfortowe 2 i 3-pokojowe mieszkania. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony, które dzięki sąsiedztwu parku stanowią idealne miejsce do codziennego wypoczynku. Warto zaznaczyć, że sam budynek zajął nieco ponad 30 proc. działki. Pozostała część terenu zagospodarowana została infrastrukturą komunikacyjną oraz zielenią, będącą naturalnym połączeniem z otaczającym parkiem. Niezwykłe w Apartamentach Zielony Sołacz jest to, że z posesji można wyjść na spacer bezpośrednio do sąsiadującego z inwestycją Parku Wodziczki. W sprzedaży pozostało ostatnich 5 mieszkań. Deweloper oferuje je w cenie specjalnej z rabatem nawet 26 tys. zł.

Tak dobre przyjęcie oferty Apartamentamentów Zielony Sołacz na rynku zachęciło nas do rozpoczęcia kolejnego projektu w tej lokalizacji. Zaledwie 200 metrów dalej powstanie  drugi etap inwestycji: Zielony Sołacz Tarasy. W miesiąc od premiery 40 proc. mieszkań zostało już zarezerwowanych – dodaje Kasprowicz.

 

Zielony Sołacz Tarasy, to kompleks trzech kameralnych budynków z 74 mieszkaniami. To, co wyróżnia nowy etap, to położone na ostatnich kondygnacjach budynków tarasy, które kaskadowo schodzą w stronę oddalonego o zaledwie 150 metrów Parku Wodziczki. Wszystkie mieszkania w nowej inwestycji wyposażone zostaną w dodatkową powierzchnię do wypoczynku: wygodne balkony, przydomowe ogródki lub wspomniane tarasy o powierzchni nawet 150 mkw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Michał Bachorz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 101233 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )