Społeczeństwo » Społeczeństwo

Apexim AB spełnia marzenie Kuby

Apexim AB spełnia marzenie Kuby
Zobacz więcej zdjęć »
Apexim AB wraz z Grupą OPP „Pomoc potrzebującym im. Adama Baranowskiego” spełnił marzenie chorego na nowotwór, trzynastoletniego Kuby z Radostowa koło Cedyni.
Apexim AB oraz Grupa OPP „Pomoc potrzebującym im. Adama Baranowskiego" spełniły marzenie kolejnego chorego dziecka. Tym razem w ramach programu „Spełniamy marzenia", któremu patronują Fundacja Mam Marzenie oraz Marszałek Województwa Lubuskiego, wymarzony prezent otrzymał trzynastoletni Kuba z Radostowo koło Cedyni.

Gdy do domu chłopca zawitali goście Kuba nie spodziewał, że to właśnie oni mają dla niego prezent. Monika Piaskowska z Fundacji Mam Marzenie, Małgorzata Karwan z Przeglądu Cedyńskiego, przedstawicielka Apexim AB oraz wolontariusze przywieźli ze sobą wesołego psa rasy Beagle, który był jednym z największych marzeń Kuby. Kiedy mały Gucci pojawił się w mieszkaniu chłopiec był całkowicie zaskoczony. „Gucci od razu zaskarbił sobie sympatię domowników. A ponieważ to małe stworzenie to prawdziwe „żywe srebro", Kuba i jego brat Denis, będą musieli poświęcić mu wiele swojej uwagi. Mamy nadzieję, że piesek wniesie do domu wiele radości, a cała rodzina choć na chwilę zapomni o chorobie chłopca" powiedziała Martyna Różańska z Apexim AB.

Kuba choruje na nowotwór złośliwy umiejscowiony w tylnej części czaszki. Po jego usunięciu chłopiec został częściowo sparaliżowany. Obecnie stan zdrowia Kuby poprawia się, ale wciąż wymaga on leczenia i rehabilitacji w Szpitalu im. prof. T. Sokołowskiego w Szczecinie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »