Technologie » Fotografia

Aplikacja na smartfony od Fujifilm: INSTAX UP!

Aplikacja na smartfony od Fujifilm: INSTAX UP!
Zobacz więcej zdjęć »
Skanuj, przechowuj i udostępniaj odbitki INSTAX, aby jeszcze bardziej zwiększyć zakres możliwości fotografii natychmiastowej.

RATINGEN, Niemcy, 2 marca 2023 r. FUJIFILM Europe GmbH, Imaging Division, informuje o wprowadzeniu bezpłatnej aplikacji na smartfony INSTAX UP! (zwanej dalej „INSTAX UP!”), skierowanej do miłośników fotografii natychmiastowej INSTAX. Użytkownicy aparatów INSTAX będą mogli cyfrowo skanować, przechowywać i udostępniać swoje zdjęcia w jednym miejscu.

Dzięki aplikacji INSTAX UP! użytkownicy mogą:

· Skanować swoje odbitki INSTAX i przechowywać je w postaci cyfrowej w jednym miejscu

· Sortować swoje zdjęcia według widoków kategorii/listy, co umożliwia ich łatwiejsze odnalezienie

· Bezproblemowo dzielić się przechowywanymi zdjęciami i kolekcjami w mediach społecznościowych i za pomocą wiadomości SMS

· Importować do INSTAX UP! zdjęcia z innych aplikacji INSTAX (INSTAX mini LINK, INSTAX Link WIDE, itp.)

· Być na bieżąco informowani o nowościach, aktualizacjach, poradach, aktualizacjach i innych treściach kreatywnych dotyczących INSTAX

Aplikacja INSTAX UP! została opracowana z uwzględnieniem opinii i uwag konsumentów, którzy dotychczas po prostu fotografowali za pomocą aparatu w smartfonie, gdy chcieli wykonywać cyfrowe reprodukcje swoich odbitek INSTAX, by móc je zachować i udostępniać. Taka technika reprodukcji może jednak powodować niepożądane odbicia od błyszczącej powierzchni odbitek INSTAX lub inne zniekształcenia obrazu, takie jak utrata faktury zdjęć na krawędziach. INSTAX UP! upraszcza i usprawnia proces cyfrowego zapisu odbitek INSTAX oraz umożliwia dzielenie się nimi w sieci.

- INSTAX UP! to nasza najnowsza propozycja rozwiązująca problem wygodnej digitalizacji i udostępniania wysokiej jakości odbitek INSTAX. - powiedział Shin Udono, Senior Vice President w dziale Imaging Solutions, FUJIFILM Europe – INSTAX UP! stwarza miłośnikom fotografii natychmiastowej możliwość cyfrowego porządkowania i archiwizacji swoich kolekcji fotograficznych oraz pozwala na wygodne dzielenie się ze światem wykonanymi zdjęciami. INSTAX UP! nie tylko pomaga zachowywać wyjątkowe wspomnienia, ale i twórczo inspiruje.

Aplikację INSTAX UP! można od dzisiaj pobierać z Apple Store / Google Play.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FUJIFILM Poland Sp. z o.o.
http://www.fujifilm.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 8 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »