Technologie » Komputery

Aplikom: Fabian Stasiak - jedyny w Polsce specjalista

Aplikom: Fabian Stasiak - jedyny w Polsce specjalista
Zobacz więcej zdjęć »
Aplikom: Fabian Stasiak - jedyny w Polsce specjalista z najwyższym tytułem Autodesk Inventor 2009 Certified Professional. Ekspert z Aplikomu, specjalizujący się w oprogramowaniu i rozwiązaniach dla branży mechanicznej i konstrukcyjnej firmy Autodesk

Fabian Stasiak, ekspert z Aplikomu, specjalizujący się w oprogramowaniu i rozwiązaniach dla branży mechanicznej i konstrukcyjnej firmy Autodesk - jako jedyny w Polsce - uzyskał tytuł „Autodesk Inventor 2009 Certified Professional”. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ten najwyższy w branży mechanicznej tytuł przyznawany jest przez Autodesk po zdaniu egzaminu przeprowadzanego według standardowej na całym świecie procedury testowej w języku angielskim. Uzyskany tytuł honorowany jest na całym świecie i jest potwierdzeniem najwyższej wiedzy, umiejętności i doświadczenia jakie zdobył posiadacz tytułu.  Fabian Stasiak jest wieloletnim pracownikiem Aplikomu i kieruje zespołem rozwiązań dla branży Mechanicznej.

„Posiadanie w naszym zespole tak doświadczonych  i utytułowanych specjalistów jak Fabian Stasiak jest powodem naszej dumy. Ważniejszy jest jednak fakt, że dla naszych klientów jest to gwarancją najwyższej jakości obsługi i podstawą optymalnie dobieranych rozwiązań i fachowego doradztwa. Lepiej też rozumiemy kluczowe procesy, które realizowane są w firmach klientów.” – mówi Agnieszka Marciniak, prezes Aplikom sp. z o.o.

  

APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura. Zajmujemy się również rynkiem edukacyjnym. APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce. Pracownicy APLIKOMu są autorami wielu publikacji prasowych, podręczników, szkoleń oraz współtwórcami polskich wersji programów branżowych Autodesk.

Oferta APLIKOMu obejmuje:

 • oprogramowanie CAD/CAM/GIS (firmy Autodesk, specjalistyczne aplikacje branżowe, programy do edycji zeskanowanej dokumentacji i inne),
 • komputery i sprzęt peryferyjny (m.in. drukarki i skanery wielkoformatowe),
 • eksperckie usługi inżynierskie - szkolenia podstawowe i dedykowane do potrzeb klienta, konsultacje merytoryczne, wdrożenia, opiekę nad systemem, serwis.

Poszczególne elementy oferty APLIKOMu mogą znaleźć zastosowanie wszędzie tam gdzie powstaje lub jest przetwarzana projektowa dokumentacja elektroniczna oraz tam gdzie potrzebne jest zarządzanie dokumentacją.

Oferta obejmuje rozwiązania dla inżynierów z następujących branż:

 • mechanika i elektrotechnika,
 • architektura i budownictwo,
 • GIS i infrastruktura,
 • technologie rastrowe. 

APLIKOM wyróżnia przede wszystkim:

 • olbrzymia, często unikalna wiedza i doświadczenie Product Managerów,
 • autorskie aplikacje specjalistyczne – APLIKOM zapewnia klientom m. in. możliwość przygotowania dedykowanych aplikacji CAD,
 • specjalistyczne szkolenia CADowskie,
 

eksperckie usługi inżynierskie.

APLIKOM Sp. z o.o.

94-104 Łódź
ul. Obywatelska 137
tel: +48 42 288 16 00

www.aplikom.com.pl

 

INDALO Public Relations

Małgorzata Błachnio
komórka: 509 047 721
malgorzata.blachnio@indalo.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »