Technologie » Komputery

APLIKOM Inventor aCADemia – dla przemysłu spożywczego i przetwórstwa mięsnego

APLIKOM Inventor aCADemia – dla przemysłu spożywczego i przetwórstwa mięsnego
Zobacz więcej zdjęć »
Projektanci maszyn dla przemysłu spożywczego i przetwórstwa mięsnego są adresatami cyklu prezentacji przygotowanych przez ekspertów z firmy APLIKOM.

Aplikom Inventor aCADemia została przygotowana w taki sposób, aby możliwie najpełniej pokazać praktyczne zastosowanie Autodesk Inventor 2010 przy projektowaniu maszyn dedykowanych dla przemysłu spożywczego oraz przetwórstwa mięsnego.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wykorzystując najnowszą technologię do dwustronnej komunikacji on-line można skorzystać z wirtualnej prezentacji nie ruszając się od własnego komputera. Uczestnicy – po uprzedniej rejestracji mogą śledzić pokaz na ekranie i komunikować się prowadzącym i współuczestnikami. Dla zainteresowanych organizatorzy stworzyli również możliwość osobistego spotkania w Łodzi - 24 września. Patronami medialnymi APLIKOM Inventor aCADemia są: 3DCAD.pl oraz CAD.plBliższe informacje pod adresem http://www.aplikom.com.pl/index/2009/wydarzenia/opis/284

  

APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura. Zajmujemy się również rynkiem edukacyjnym. APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce. Pracownicy APLIKOMu są autorami wielu publikacji prasowych, podręczników, szkoleń oraz współtwórcami polskich wersji programów branżowych Autodesk.

Oferta APLIKOMu obejmuje:

 • oprogramowanie CAD/CAM/GIS (firmy Autodesk, specjalistyczne aplikacje branżowe, programy do edycji zeskanowanej dokumentacji i inne),
 • komputery i sprzęt peryferyjny (m.in. drukarki i skanery wielkoformatowe),
 • eksperckie usługi inżynierskie - szkolenia podstawowe i dedykowane do potrzeb klienta, konsultacje merytoryczne, wdrożenia, opiekę nad systemem, serwis.

Poszczególne elementy oferty APLIKOMu mogą znaleźć zastosowanie wszędzie tam gdzie powstaje lub jest przetwarzana projektowa dokumentacja elektroniczna oraz tam gdzie potrzebne jest zarządzanie dokumentacją.

Oferta obejmuje rozwiązania dla inżynierów z następujących branż:

 • mechanika i elektrotechnika,
 • architektura i budownictwo,
 • GIS i infrastruktura,
 • technologie rastrowe.

 APLIKOM wyróżnia przede wszystkim:

 • olbrzymia, często unikalna wiedza i doświadczenie Product Managerów,
 • autorskie aplikacje specjalistyczne – APLIKOM zapewnia klientom m. in. możliwość przygotowania dedykowanych aplikacji CAD,
 • specjalistyczne szkolenia CADowskie,
 • eksperckie usługi inżynierskie.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »