Technologie » Komputery

Aplikom – nowe modele skanerów wielkoformatowych Colortrac

Aplikom – nowe modele skanerów wielkoformatowych Colortrac
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe urządzenia Colortrac dedykowane do skanowania dokumentacji technicznej rozszerzyły ofertę Aplikom. Najnowszy model - SmartLF Ci 40 – umożliwia skanowanie w formacie A0+ (szerokość 40 cali) i jest wyposażony w kartę sieciową LAN

Nowe urządzenia Colortrac dedykowane do skanowania dokumentacji technicznej rozszerzyły ofertę Aplikom. Najnowszy model - SmartLF Ci 40 – umożliwia skanowanie w formacie A0+ (szerokość 40 cali) i jest wyposażony w kartę sieciową LAN – umożliwiającą korzystanie ze skanera poprzez sieć komputerową, większej ilości użytkowników. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W skanerze SmartLF Ci 40 producent zastosował nowy, można powiedzieć rewolucyjny, system przesuwania materiału zwiększający dokładność i precyzję skanowania.Nowe, podwójne źródło światła zastosowane w tym modelu również dodatnio wpływa na jakość otrzymanych obrazów rastrowych. Skanery te posiadają wszystkie zalety technologii CIS – a zatem są fabrycznie skalibrowane i nie wymagają długiego czasu nagrzewania.  SmartLF Ci 40 to jeden skaner w trzech wersjach: monochromatycznej (m), kolorowej (c) i color express (e). Kupując model SmartLF Ci 40m (monochromatyczny) otrzymujemy skaner fabrycznie przygotowany do pracy jako SmartLF Ci 40e (color express), jednak z blokadą wersji „e”. „Upgrade” skanera do wyższego modelu (wersji) odbywa się w sposób elektroniczny. Użytkownik otrzymuje e-mailem plik aktywujący zablokowane parametry.Skaner SmartLF Ci 40 w wersji monochromatycznej dostępny jest w cenie 3.907,- € netto.„Upgrade” do wyższej wersji wiąże się z pokryciem różnicy cenowej między poszczególnymi modelami skanerów. 

Bliższe informacje: http://www.aplikom.com.pl/index/produkty/drukskan/opis/323_Skaner_wielkoformatowy_Colortrac_SmartLF_Ci_CIS   

APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura. APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce. Pracownicy APLIKOMu są autorami wielu publikacji prasowych, podręczników, szkoleń oraz współtwórcami polskich wersji programów branżowych Autodesk.

Oferta APLIKOMu obejmuje:

 • oprogramowanie CAD/CAM/GIS (firmy Autodesk, specjalistyczne aplikacje branżowe, programy do edycji zeskanowanej dokumentacji i inne),
 • komputery i sprzęt peryferyjny (m.in. drukarki i skanery wielkoformatowe),
 • eksperckie usługi inżynierskie - szkolenia podstawowe i dedykowane do potrzeb klienta, konsultacje merytoryczne, wdrożenia, opiekę nad systemem, serwis.

Poszczególne elementy oferty APLIKOMu mogą znaleźć zastosowanie wszędzie tam gdzie powstaje lub jest przetwarzana projektowa dokumentacja elektroniczna oraz tam gdzie potrzebne jest zarządzanie dokumentacją.

Oferta obejmuje rozwiązania dla inżynierów z następujących branż:

 • mechanika i elektrotechnika,
 • architektura i budownictwo,
 • GIS i infrastruktura,
 • technologie rastrowe. 

APLIKOM wyróżnia przede wszystkim:

 • olbrzymia, unikalna wiedza i doświadczenie Product Managerów,
 • autorskie aplikacje specjalistyczne – APLIKOM zapewnia klientom m. in. możliwość przygotowania dedykowanych aplikacji CAD,
 • specjalistyczne szkolenia CADowskie,
 • eksperckie usługi inżynierskie.

 

 

APLIKOM Sp. z o.o.

94-104 Łódź
ul. Obywatelska 137
tel: +48 42 250 31 00

www.aplikom.com.pl 

INDALO Public Relations

Małgorzata Błachnio
komórka: 509 047 721
malgorzata.blachnio@indalo.pl 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »