Technologie » Komputery

Aplikom: Sukces dobrze zaprojektowany - Aspero.pl

Aplikom: Sukces dobrze zaprojektowany - Aspero.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Kreatywne podejście do biznesu, nowe pomysły i siła do wdrażania ich to wielkie atuty każdej firmy – zwłaszcza w dobie kryzysu. Wszystkie te atuty ma Aplikom.

W uzupełnieniu dotychczasowej  działalności firma uruchamia właśnie sklep internetowy dla profesjonalistów – www.aspero.pl . Nie jest tajemnicą, że branża e-commerce radzi sobie w kryzysie znacznie lepiej niż inne gałęzie gospodarki, a ciekawa inicjatywa z pewnością znajdzie wielu entuzjastów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jak wynika z  raportu stworzonego przez grupę roboczą e-commerce Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego – SMB (marzec 2009 r.), wartość rynku e-commerce w Polsce wynosi obecnie 11 miliardów złotych (o 36% więcej niż w 2008 r.). SMB prognozuje, że w 2009 wrośnie o 20% i przekroczy  13,2 mld zł.

Adresatem Aspero.pl  jest zawodowiec – architekt, inżynier, projektant dróg czy grafik.

Towarem – wszystko to - co nowoczesnemu zawodowcowi może się przydać, zaś ideą – wygoda, sprawność i ekonomiczność.

Gwarantem jakości całego przedsięwzięcia – wiedza i doświadczenie Aplikomu.Pikanterii przedsięwzięciu dodają oferty za 1,22 zł, a poczucie bezpieczeństwa klientów gwarantuje Aplikom. Trzeba przyznać, że to dobrze zaprojektowane.

  
APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura. Zajmujemy się również rynkiem edukacyjnym. APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce. Pracownicy APLIKOMu są autorami wielu publikacji prasowych, podręczników, szkoleń oraz współtwórcami polskich wersji programów branżowych Autodesk.


APLIKOM Sp. z o.o.

94-104 Łódź
ul. Obywatelska 137
tel: +48 42 288 16 00

www.aplikom.com.pl

INDALO Public Relations

Małgorzata Błachnio
komórka: 509 047 721
malgorzata.blachnio@indalo.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »