Firma » Biznes

Apsys nagrodzony za Posnanię Posnania – milion klientów w 3 tygodnie

Apsys nagrodzony za Posnanię Posnania – milion klientów w 3 tygodnie
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka Apsys Polska otrzymała nagrodę Best Retail Development & Developer of the Year w konkursie CIJ Awards 2016 za swoją nową flagową inwestycję – centrum Posnania.

Jury konkursu CIJ Awards, składające się z ekspertów branży nieruchomości, uznało spółkę Apsys Polska za najlepszego dewelopera 2016 roku, a wybudowane przez Apsys w Poznaniu centrum zakupowo-lifestyle’owe Posnania – za najlepszy projekt handlowy 2016 roku. To już 3 nagroda tego typu dla Posnanii i 6 nagroda dla spółki Apsys za aktywność deweloperską.

 

W ciągu 21 dni od otwarcia Posnanię odwiedziło milion klientów. Koncepcja oparta o najlepsze europejskie wzorce – wyjątkowy tenant mix, szeroki zakres usług, nowoczesne technologie, design i zrównoważone zagospodarowanie przestrzeni wokół Posnaniizyskuje uznanie zarówno ekspertów, jak i klientów – powiedział Benoit Charles, dyrektor generalny Apsys Polska.

 

Spółka Apsys jest zarządcą i deweloperem centrów handlowych w Polsce i we Francji. Najnowszą flagową inwestycją firmy jest Posnanianajwiększa obecnie w Polsce i Europie Środkowej inwestycja handlowa o wartości 1,2 mld zł. To doskonale zlokalizowane, największe w Wielkopolsce centrum łączy funkcje zakupowe i usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni handlowej znajduje się tu 300 marek lokalnych i globalnych, w tym moda, usługi, restauracje i kawiarnie, multipleks, klub bilardowy i kręgielnia, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci. Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klienta oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikatowy „customer experience”. Jest to pierwsze na poznańskim rynku centrum, które oferuje usługi „hands free shopping”, „collect & try” i „valet parking”. Wiele udogodnień przygotowano też dla rodzin, rowerzystów oraz osób zmotoryzowanych.

 

W tym roku odbyła się już 15 polska edycja konkursu CIJ Awards. Konkurs ten jest najstarszym tego typu wydarzeniem rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W tym czasie ewoluował wraz ze zmianami zachodzącymi na rynku lokalnym, globalnym i międzynarodowym. Jego organizatorem jest CIJ, CEE & SEE Europe’s Real Estate – dostawca mediów cyfrowych i drukowanych.

 

Nagrody dla Apsys:

Best Retail Development and Developer of the Year – CIJ Awards 2016

Developer of the Year – CEE Investment & Green Building Awards 2016

Developer of the Year – CEE Investment & Green Building Awards 2015

Retail Developer of the Year – CEE Retail Awards 2015

Retail Developer of the Year – CEE Retail Awards 2014

Retail Developer of the Year – CEE Green and Investment Building Awards 2014

 

Nagrody dla Posnanii:

Best Retail Development & Developer of the Year – CIJ Awards 2016

Retail Project of the Year – CEE Investment & Green Building Awards 2016

Retail Development of the Year – European Property Awards 2015Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »