Dom » Nieruchomość

Apsys Polska obejmuje zarządzanie w 4 centrach handlowych

Apsys Polska obejmuje zarządzanie w 4 centrach handlowych
Zobacz więcej zdjęć »
Od 1 września 2013 r. Apsys Polska będzie zarządzał czterema centrami handlowymi zlokalizowanymi w Warszawie, Krakowie, Łodzi oraz Toruniu.
„Galeria Bemowo" w Warszawie, „Czyżyny" w Krakowie, „Guliwer" w Łodzi i „Bielawy" w Toruniu będą od 1 września br. zarządzane przez Apsys Polska, lidera wśród operatorów centrów handlowych w kraju. W ramach zadań realizowanych przez nowego zarządcę znajdzie się cały zakres usług włączając w to zarządzanie nieruchomością, marketing oraz wynajem powierzchni handlowych. Łączna powierzchnia GLA czterech dodatkowych centrów wynosi ponad 100 000 m2. Tym samym grono zarządzanych przez Apsys obiektów w Polsce wzrosło do 18 centrów handlowych o całkowitej powierzchni GLA wynoszącej 650 000 m2.

„Galeria Bemowo", „Czyżyny", „Guliwer" i „Bielawy" to centra handlowe, które wymagają od zarządcy przygotowania i wdrożenia indywidualnych strategii wpisujących się w lokalną specyfikę. Taki styl zarządzania jest nam szczególnie bliski, gdyż Apsys specjalizuje się w strategiach szytych na miarę. Obejmując zarządzanie w tych czterech centrach wykorzystamy unikalne know-how Apsys w celu wzmocnienia pozycji każdego z tych obiektów na jego lokalnym rynku. - komentuje Justyna Kur, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Apsys Polska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »