Firma » Biznes

Apsys Polska potrójnie nagrodzony na CEE Retail Awards

Apsys Polska potrójnie nagrodzony na CEE Retail Awards
Zobacz więcej zdjęć »
Apsys Polska został potrójnym zwycięzcą prestiżowego konkursu „CEE Retail Awards 2015”. Spółka zwyciężyła jako zarządca nieruchomości handlowych („Property Management Firm of the Year”), deweloper nieruchomości handlowych („Developer of the Year”)oraz otrzymała nagrodę za całokształt działalności.

28 stycznia 2016 roku, podczas gali CEE Retail Awards, spółka Apsys Polska otrzymała nagrody w trzech kategoriach konkursowych. Ten sukces potwierdza wiodącą pozycję jaką Apsys zajmuje obecnie wśród developerów i zarządców na rynku nieruchomości handlowych w regionie.

 

Tytuły najlepszego zarządcy nieruchomości handlowych – „Property Management Firm of the Year” oraz najlepszego dewelopera nieruchomości handlowych – „Developer of the Year” przyznano firmie po raz czwartyz rzędu. Trzeci tytuł jakim uhonorowano Apsys Polska – „Overall Company of the Year” dotyczył całokształtu działalności firmy i osiągniętych przez nią wyników w minionym, 2015 roku.

 

„2016 rok jest szczególnie ważny dla naszej firmy. Tym bardziej cieszy mnie, że rozpoczęliśmy go od zdobycia trzech prestiżowych nagród. Są one wspaniałą zapowiedzią wydarzeń, które nas czekają: obchodów 20-leciaApsys i 10-leciaManufaktury,rozpoczęcia rozbudowy Centrum Janki, ale przede wszystkim wielkiego otwarcia naszego flagowego projektu w Polsce – Posnanii. Na 100 000 m2GLA nowoczesnej powierzchni handlowej,Posnaniazapewni kompleksową ofertę 300 marek, ponadstandardową obsługę klienta i liczne usługi oparte na nowych technologiach. Projekt ten jest odzwierciedleniem motta Apsys„Imaginingtomorrow",stanowiącego kwintesencję naszej strategii i wizji rozwojufirmy od prawie 20 lat. Dowodem naszych kompetencji jako zarządcy centrów handlowych jest z kolei pięć nowych mandatów, które pozyskaliśmy w 2015 roku. Nagrody CEE Retail Awardssankcjonują nasze osiągnięcia i profesjonalizm orazsprawiają, że czujemy się dumni i uhonorowani” – powiedziałFabriceBansay, CEO Apsys Polska.

 

Ósma edycja dorocznego konkursu EuropaProperty CEE Retail Awardsprzyciągnęła rekordową liczbę uczestników, w tym ponad 100 firm aktywnie działającychw sektorze handlowym. Gala tego prestiżowego i poważanego konkursu odbyła się w pięciogwiazdkowym hotelu Intercontinental w Warszawie. Zgromadziło się na niej około 450 profesjonalistów z regionuCEE. Zwycięzcy zostali wybrani przez międzynarodowe juryskładające się z ekspertów branży. Konkurs CEE Retail Awardsnagradza i prezentuje najwybitniejsze projekty, firmy oraz osoby indywidulne z regionu.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »