Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

ARBONNE ESSENTIALS® DIGESTION PLUS

ARBONNE ESSENTIALS® DIGESTION PLUS
Zobacz więcej zdjęć »
Aby w pełni czuć się zdrowo i pięknie, należy pamiętać o zdrowym trybie życia. Oprócz aktywności fizycznej ważne jest, aby zadbać o organizm od wewnątrz. Niezastąpiona w tym będzie formuła ESSTENTIALS® DIGESTION PLUS.

ESSTENTIALS® DIGESTION PLUS to delikatny proszek o kojących nutach imbiru i rumianku. Zawiera prebiotyki oraz 3 miliardy CFU bakterii Bacillus coagulans. Tak starannie dobrane składniki wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego, dzięki czemu produkt odpowiada codziennym potrzebom organizmu. Imbir i rumianek dodają kojącego smaku, a prebiotyki – bakterie Bacillus coagulans – składniki roślinne oraz enzymy w naturalny sposób wspomagają układ trawienny.

W jednej porcji produktu zawarte są kluczowe składniki:
prebiotyki pochodzące z korzenia cykorii, które wspomagają odżywianie bakterii Bacillus coagulans w jelitach. Dodatkowo umożliwiają optymalne funkcjonowanie składników i ich prawidłową przyswajalność,
3 miliardy CFU bakterii Bacillus coagulans,
imbir, czyli przyprawa  o właściwościach leczniczych, która zawiera ogromną dawkę bioaktywnych związków, które mają korzystny wpływ na nasze zdrowie,
rumianek, który wspomaga prawidłowe trawienie.

Stosowanie proszku jest niezwykle proste. Wystarczy w dowolnej porze dnia rozpuścić jedną saszetkę w 118 ml wody w temperaturze pokojowej lub zimnej, a następnie zamieszać. Należy jedynie pamiętać, by unikać dodawania tego produktu do gorących napojów, ponieważ ich wysoka temperatura może wpłynąć szkodliwie na Bacillus coagulans w jego formule.

Warto dodać, że ESSTENTIALS® DIGESTION PLUS to produkt wegański i bezglutenowy.

Produkt można zakupić przez:  https://www.arbonne.com/pws/homeoffice/tabs/home.aspxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

polapc1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »