Dom » Architektura

Architectura dla architektów – Villeroy & Boch rozszerza ofertę ceramiki łazienkowej

Architectura dla architektów – Villeroy & Boch rozszerza ofertę ceramiki łazienkowej
Zobacz więcej zdjęć »
Geometryczne formy i bogactwo możliwości, czyli Architectura – ceramika łazienkowa Villeroy & Boch dedykowana branży wnętrzarsko-budowlanej. Modułowa kolekcja niemieckiej marki została rozszerzona w tym roku o nowe modele umywalek i mis ustępowych.

Villeroy & Boch od wielu lat oferuje rozwiązania dla nieruchomości komercyjnych i użyteczności publicznej.  Produkty marki sprawdzają się w wielu krajach i różnorodnych obiektach: restauracji Nobelhart & Schmutzig w Berlinie, w hotelu położonym na zabytkowym żurawiu w Amsterdamie, w luksusowych apartamentach w Singapurze czy domu opieki Aspen Retirement w Anglii. W tym roku niemiecka marka poszerza kolekcję ceramiki łazienkowej Architectura o nowe modele umywalek i mis ustępowych, tworząc kompleksową ofertę dla architektów, projektantów i inwestorów. Architectura to minimalistyczne wzornictwo i maksymalne możliwości aranżacji. Dzięki swojej różnorodności to propozycja dla budynków o rozmaitym przeznaczeniu: od hoteli i restauracji, przez szpitale, aż po szkoły i przedszkola. 

 

Umywalki Architectura: prosta forma i bogactwo możliwości

Nowa seria umywalek Architectura dostępna jest w trzech szerokościach: 55 cm, 60 cm oraz 65 cm. Ich design to połączenie prostokątnych form i łagodnie zaokrąglonych krawędzi, a ponadto różnych możliwości montażu. Modele w wymiarach od 55 do 65 cm występują w wersji naściennej i nablatowej, a model 55-centymetrowy dodatkowo do wbudowania z przodu blatu. Umywalki dostępne są także w wersji ze szlifowanym spodem, dzięki czemu można łączyć je z dowolnym materiałem – blaty mogą być wykonane z drewna, granitu czy laminatu. Model o szerokości 60 cm doskonale komponuje się z systemem meblowym Legato, w którym poszczególne elementy o prostych, regularnych kształtach wzorcowo łączą się z różnymi formami ceramiki, tworząc – jak w muzyce – jednolitą kompozycję.

 

Misy ustępowe Architectura: higiena i innowacje

Kolekcja Architectura to nie tylko szereg różnych modeli umywalek, lecz także podwieszane misy ustępowe wyposażone w technologię DirectFlush. Tradycyjne toalety mają wewnętrzne ranty, do których trudno dotrzeć. Villeroy & Boch oferuje bezrantowe WC nowej generacji, w których brak kołnierza wewnętrznego sprawia, że woda obmywa dokładnie całe wnętrze misy, nie rozpryskując się na zewnątrz. Dzięki temu to idealne rozwiązanie dla miejsc o zaostrzonym rygorze higienicznym. Ale DirectFlush coraz częściej staje się standardem także w prywatnych domach. Misy z kolekcji Architectura uzupełniono o  modele w wersji kompaktowej XS – idealne do małych łazienek oraz wersję w rozmiarze XL – dla większego komfortu użytkowania. Ceramika łazienkowa Architectura pozwala profesjonalnie zaprojektować każdą łazienkę i dostosować ją do indywidualnych wymogów użytkowników.

 

Villeroy & Boch zapewnia profesjonalne doradztwo i rozbudowaną ofertę dla inwestorów w ponad 120 krajach. Dział inwestycyjny firmy pomaga wybrać rozwiązania najwłaściwsze dla danego obiektu, dbając zawsze o ekologię, bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania. Kolekcja Architectura swój sukces zawdzięcza bogatej ofercie, wśród której można znaleźć ceramikę o wielu wymiarach i kształtach – a to oznacza, że idealnie sprawdzi się w dużych obiektach komercyjnych i niewielkich domowych łazienkach. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »