Kultura, sztuka » Kultura

Architektura od podszewki w Agorze

Najpierw zaprojektowali - teraz pokazują! BPD ArKuS, architekci Agory oraz największa bytomska galeria handlowa zapraszają do fascynującego świata architektury. Wernisaż wystawy „Agora, Forum i inne…” już w piątek o godz. 16.00.

BPD ArKuS to gliwickie biuro, które zaprojektowało Agorę. W tym roku świętuje 15-lecie istnienia i właśnie w bytomskiej galerii zdecydowało się zorganizować wyjątkową wystawę. W ramach ekspozycji, po raz pierwszy zaprezentuje swoje projekty, realizacje, przyszłościowe koncepcje architektoniczne oraz prace konkursowe.


Na wystawie „Agora, Forum i inne..." odwiedzający zobaczą prace i projekty ArKuS, z których większość nie była dotychczas pokazywana ani publikowana. Na prawie 50 planszach i dużych banerach znajdzie się dokumentacja zdjęciowa z różnych etapów realizacji obiektów (m.in. Agory Bytom i Forum Gliwice). To niepowtarzalna możliwość podpatrzenia, jak wygląda droga od pracy architektów aż do zakończenia budowy. Wystawione zostaną także ciekawe propozycje architektoniczne biura ArKuS. Goście Galerii na Poziomie przekonają się choćby, jak gliwiccy architekci wyobrażają sobie rynek w Katowicach w przyszłości! Nie zabraknie również grafik, na których przedstawione będą budynki, które dopiero powstają. Zaprezentowany zostanie ich ostateczny wygląd i data oddania do użytku.

- „Agora, Forum i inne..." na pewno zaciekawi miłośników architektury, ale nie mam wątpliwości, że wizyta w Galerii na Poziomie będzie interesująca dla każdego. To niepowtarzalna okazja poznania świata architektów od podszewki - mówi Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager Agory Bytom - W Galerii na Poziomie dowiemy się, jakie obowiązują trendy oraz co i jak się buduje. Dotyczy to nas wszystkich zwłaszcza, że biuro ArKuS jest przecież silnie związane ze Śląskiem - dodaje.

 

Wernisaż wystawy „Agora, Forum i inne..." w Agorze Bytom - 31 sierpnia (piątek) o godz. 16.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »