Firma » Biznes

Arcus Soft nowym partnerem RamBase w Polsce

Do grona partnerów Hatteland Holding, jednego z innowatorów europejskiej branży ERP i twórcy RamBase, dołączył właśnie Arcus Soft - wyspecjalizowany w sprzedaży i tworzeniu oprogramowania dla firm, z długą i pełną sukcesów historią na polskim rynku oprogramowania.

RamBase to platforma do kompleksowego zarządzania całym przedsiębiorstwem, o znacznie szerszym wachlarzu możliwości niż tradycyjne systemy ERP. Pozwala ona otworzyć biznes na całe spektrum możliwości automatyzacji i tzw. Industry 4.0 (Internet of things). Tradycyjne systemy ERP zawierają informacje o podstawowym biznesie – od logistyki do produkcji i finansów. Dzięki oparciu o technologię API platforma opracowana przez Hatteland Holding rozszerza te podstawowe funkcjonalności o integracje z oprogramowaniem zewnętrznym, BI, portale i strony internetowe, a nawet zarządzanie parkiem maszyn (IoT).

„Istotną przewagą konkurencyjną w przypadku RamBase, jest czas wdrożenia i oparcie całej platformy do zarzadzania przedsiębiorstwem na chmurze. Wykorzystując naturalne przewagi rozwiązań chmurowych, przygotowaliśmy specjalną ścieżkę dla szybkiego wdrożenia – RamBase FastTrack, dzięki której możemy dokonać wdrożenia w praktycznie 2-miesiące, liczone od podpisania umowy do rozpoczęcia używania ERP. Podstawowe wdrożenie takiego systemu może być więc ekstremalnie szybkie, a jego koszty mogą być nawet o ponad 70% niższe niż w przypadku tradycyjnych systemów on-premise. Obecna przystępność cenowa tych rozwiązań otwiera je również na sektor MŚP, który może sobie pozwolić na rywalizację z największymi i szybki wzrost skali biznesu. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Arcus Soft, taka szansa otworzy się w większym stopniu również przed polskim biznesem – wyjaśnia Jakub Polkowski, Channel Executive Poland w RamBase / Jakob Hatteland Computer AS.

***

Kontakt dla mediów: Tomasz Szymanowski, mail: t.szymanowski@unicornmedia.pl

Hatteland Holding jest ekspertem w zaawansowanych systemach ERP, pozwalających na kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Flagowym produktem firmy jest technologia RamBase ERP Cloud.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »