Moda » Bielizna

Arena Media dla Hermes Paris

Arena Media, agencja mediowa należąca do Havas Media Group, rozpoczęła współpracę z marką ekskluzywnych butików Herm?s Paris. Agencja jest odpowiedzialna za strategię, planowanie i zakup mediów online i offline.


Arena Media, w ramach globalnej współpracy Grupy Havas z marką Hermes Paris, rozpoczęła obsługę mediową klienta na rynku polskim. Współpraca rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2019 r. i obejmuje planowanie, zakup i optymalizację kampanii marki w mediach tradycyjnych i digitalowych.
 
Hermes Paris to luksusowa marka butików z odzieżą oraz galanterią, ekskluzywnymi perfumami, a także akcesoriami wyposażenia wnętrz premium, która istnieje na rynku od 1837 r. W 2019 r. planowane jest otwarcie pierwszego butiku Hermes Paris w Polsce.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »