Dom » Wnętrza

Artystyczna kolacja z Ambasadorami Kontakt-Simon

Artystyczna kolacja z Ambasadorami Kontakt-Simon
Zobacz więcej zdjęć »
Ciepły majowy wieczór, piękne okoliczności przyrody, wyborne jedzenie i doskonałe towarzystwo…. Tak można opisać kolację z Ambasadorami marki Kontakt - Simon, która miała miejsce 14 maja w restauracji Qchnia Artystyczna w Warszawie.

Program Ambasador marki Kontakt - Simon powstał z myślą nie tylko o promocji marki, ale przede wszystkim w celu zapoznania Klientów z możliwościami jakie oferuje Kontakt - Simon. Zaprzyjaźnione pracownie projektowe będące Ambasadorami marki, są niejako pomostem pomiędzy marką a jej finalnym odbiorcą, pomagają lepiej zrozumieć kwestię wyboru osprzętu i jego funkcjonalności Klientowi. Są tłumaczami ukierunkowanego slangu branżowego, na język bardziej zrozumiały dla finalnego odbiorcy. Dużo prościej bowiem, zaufać, zrozumieć kogoś, kto jest ekspertem - jak projektant, ale potrafi opowiadać o zaletach produktu w sposób przystępny, a nie techniczny. Wśród Ambasadorów marki Kontakt- Simon są pracownie z całej Polski: Flow Interiors - Ewa Franiak i Tatewik Caturowa, STUDIO e. - Ewa Lompart, ARTchitektura - Samanta Michalewicz, Moie Studio - Ada Kopczyńska-Wójtowicz, Grupa NONO - Karolina Szyszka, MyMOLO - Patrycja Dąbek, WZ Studio - Ada Skwira i Małgorzata Liebhart, Archistan Interiors - Małgorzata Stan-Zieliński, Royal design - Joanna Kowalska oraz Art Design Studio - Agnieszka Lesiuk.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Bądźmy w kontakcie

Budowanie relacji ważne jest na każdym etapie dlatego marka Kontakt -Simon organizuje spotkania i wspólne wyjazdy Ambasadorów, by poznali się bliżej i mieli okazję wymieniać doświadczeniami. Tak też było i tym razem podczas wspólnej kolacji Ambasadorów marki, która miała miejsce w nietuzinkowych wnętrzach Qchni Artystycznej, restauracji Marty Gessler. Wieczór poprowadziła Olga Kisiel - Konopka  właścicielka agencji OKK PR.

Gościem specjalnym był  Jakub Szczęsny - architekt, artysta, autor książek o architekturze. Wśród zaproszonych gości znaleźli się redaktorzy znakomitych magazynów wnętrzarskich. Wieczór upłynął przybyłym na inspirujących rozmowach oraz wymianie doświadczeń  w niezwykle sympatycznej atmosferze.

Living Places

Korzystając z okazji Marcin Oleszczuk  - Szef Biura Obsługi Projektów w Kontakt -  Simon zaprosił architektów i projektantów biorących udział w kolacji do udziału w konkursie Living Places. Konkurs Living Places -Simon Architecture Prize, to inicjatywa firmy Simon rozwijana przez Fundację Mies van der Rohe.

To właśnie za sprawą Simon Spain ta nagroda zawędrowała również na terytorium Polski. Założeniami konkursu jest promowanie nietuzinkowych obiektów użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych i nie chodzi tu o wykorzystanie produktów Kontakt-Simon, ale o promocję dobrej i funkcjonalnej architektury. Celem konkursu jest wyróżnienie projektów architektonicznych obejmujących wnętrza, przestrzeń publiczną i architekturę zieleni. Wśród Jury poprzedniej edycji konkursu znalazła się postać Marcina Szczeliny - krytyka architektury i redaktora naczelnego wydawnictwa Archisnob. Wzięło w niej udział aż 13-stu uczestników z naszego kraju. Mamy nadzieję, że ta liczba będzie się powiększać z każdą kolejną edycją.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie https://www.simonprize.org/current-edition/

Fot. MUFKA FOTOGRAFIA Dagmara Maroszek-BździuchRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »