Kultura, sztuka » Kultura

Artystyczna wiosna dla młodych twórców w Bonarce

W kwietniu na amatorów malarstwa i rysunku w Empiku, w Bonarce czeka naprawdę barwna paleta atrakcji - specjalne warsztaty podczas których uczestnicy poznają bliżej technikę akwareli. Udział w nich jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji a malarskie przybory będą czekały na miejscu.

Akwarela, czyli malowanie mocno rozcieńczonym w wodzie pigmentem na porowatym papierze, jest jedną z trudniejszych, a przy tym bardzo efektowną i szeroko stosowaną techniką malarską. Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawowe techniki rysowania i malowania akwarelami, a na podstawie omawianych prac zapoznają się również z materiałami i narzędziami : kredkami, farbami, pędzlami oraz papierem do akwareli.

Warsztaty podzielone są na dwie  części. Cykl pod hasłem „Nieziemskie akwarele” odbędzie się w soboty 11 i 18 kwietnia. Zadaniem uczestników będzie namalowanie z wyobraźni dowolnego pejzażu, będzie się liczyć   jedynie inwencja samego autora. Z kolei „Portret Wiosny”, będzie miał miejsce w niedziele 12 i 19 kwietnia. W trakcie tych sesji uczestnicy stworzą niepowtarzalny wizerunek „Pani Wiosny” z użyciem kredek akwarelowych i ołówka.

Warsztaty są kierowane do młodzieży i dorosłych. We wszystkie wymienione dni, 11,12, 18 i 19 kwietnia warsztaty podzielone są na pięć sesji: o 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 i 15.00.

Zabierzcie swoje kolorowe wizje, nauczcie się technik malarskich  i stwórzcie swoje dzieła!

 

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »