Firma » Biznes

Asmodev o krok od debiutu na NewConnect

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zatwierdziła Dokument Informacyjny Spółki Asmodev i podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji polskiego producenta gier.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zatwierdziła Dokument Informacyjny Spółki Asmodev i podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji polskiego producenta gier. W dniu debiutu do obrotu wprowadzonych zostanie łącznie 4.400.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A, B, C, D oraz E o wartości nominalnej 0,10 zł każda. Rolę autoryzowanego doradcy pełni Blue Oak Advisory spółka z o.o. W październiku br. studio udostępniło darmowy epizod autorskiej gry Priest Simulator.

 

- Schlebia nam, gdy dostajemy zapytania o możliwość inwestycji w Spółkę, dlatego cieszę się, że serdeczne względem nas osoby będą mogły dołączyć do akcjonariatu. Naturalnie wierzę, że obecność na Giełdzie pozwoli podnieść wartość Asmodevu i wpłynąć na jakość i rozpoznawalność gier – mówi Michał Jodłowiec, prezes Asmodevu.

 

Producent gier czeka na wyznaczenie przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie pierwszego dnia notowań. W procesie upublicznienia Asmodevu studio wspiera Blue Oak Advisory.

 

Spółka pracuje nad kilkoma grami, m.in. nad autorskim tytułem Priest Simulator. W październiku br. polski deweloper udostępnił darmowy epizod pt. Heavy Duty, który został bardzo dobrze przyjęty przez graczy. Pozytywne oceny stanowią 97% wszystkich recenzji. Publikacja gry pozytywnie wpłynęła na społeczność Priest Simulator - wishlista głównego tytułu powiększa się codziennie o kilkaset zapisów.

 

- Faktycznie oceny Heavy Duty są wyjątkowo wysokie. Jestem zaszczycony, że mogę pracować z wytrwałymi ludźmi, którzy zgadzają się na realizowanie dziwnych gier, i zadowolony z faktu, że te gry podobają się ludziom. Jednak z otwieraniem szampana wstrzymujemy się do premiery pełnej wersji Priesta dodaje Michał Jodłowiec.

 

Asmodev zajmuje się także tworzeniem gier na zlecenie. Studio współpracuje z trzema firmami; są to: Gaming Factory, Golden Eggs Studio oraz Glob Games Studio. Oprócz stałych przychodów uzyskiwanych z tytułu tworzenia gier na zlecenie Spółka będzie partycypować w zyskach z tytułów, które będą wydane przez wspomniane firmy.

 

 

***

O spółce

Asmodev SA tworzy gry własne oraz na zlecenie. Spółka specjalizuje się w produkcjach o mrocznej i często szokującej tematyce. Firma została założona na początku 2018 r. w Warszawie. Asmodev ubiega się o dopuszczenie do notowań na NewConnect. Druga autorska produkcja studia - Ultimate Summer, trafiła na początku 2021 r. do sprzedaży. Spółka pracuje obecnie nad Priest Simulator oraz trzema grami na zlecenie Gaming Factory: Mercyful Flames, Booze Master oraz Human Farm. Do portfolio produkcyjnego dewelopera dołączyły także niedawno dwie nowe pozycje przygotowywane na zlecenie: Pope Simulator i I am Your Principal.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Franciszek Szukała

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »