Rozrywka i wypoczynek » Gry

Asmodev wraz z metalowym zespołem zaprezentują soundtrack do głośnego Priest Simulator

Asmodev wraz z metalowym zespołem zaprezentują soundtrack do głośnego Priest Simulator
Zobacz więcej zdjęć »
Asmodev, studio specjalizujące się w produkcji mrocznych i romantycznych gier, razem z metalowym zespołem Gruzja zaprezentują płytę Vulgator, która posłuży jako soundtrack w głośnym Priest Simulator. W kwietniu br. deweloper podpisał umowę z kapelą na stworzenie ścieżki dźwiękowej do autorskiej gry.

Asmodev, studio specjalizujące się w produkcji mrocznych i romantycznych gier, razem z metalowym zespołem Gruzja zaprezentują płytę Vulgator, która posłuży jako soundtrack w głośnym Priest Simulator. W kwietniu br. deweloper podpisał umowę z kapelą na stworzenie ścieżki dźwiękowej do autorskiej gry. Premiera płyty odbędzie się 24 grudnia na platformie YouTube. Niedawno zaprezentowany epizod Priest Simulator o tytule Heavy Duty, w którym można przedpremierowo usłyszeć pierwsze kawałki Gruzinów, został bardzo dobrze przyjęty przez graczy.

 

Asmodev razem z Gruzją, kapelą o niekonwencjonalnym stylu, już 24 grudnia zaprezentują płytę Vulgator, która posłuży jako ścieżka dźwiękowa w Priest Simulator. Mocny charakter Gruzinów idealnie wpisuje się w tematykę autorskiej gry dewelopera. Premiera będzie mieć miejsce na platformie YouTube. W przyszłym roku płyta zostanie wydana również w wersji fizycznej.

 

- Razem z Sarsem, czyli dżentelmenem znanym m.in. z Furii i Wędrowców, pracujemy nad materiałami do fizycznych egzemplarzy, CD i winyla. Płyty będzie można nabyć również w specjalnych wydaniach, np. z kominiarką szatanisty w pakiecie – mówi Michał Jodłowiec, prezes Asmodevu.

 

Priest Simulator to autorski tytuł żywieckiego producenta. Gracz będzie mógł wcielić się w rolę najbardziej uprzywilejowanej osoby w całej wsi – księdza-wampira. Do jego zadań będzie należało m.in. udzielanie sakramentów, przeprowadzanie egzorcyzmów i prześladowanie heretyków. W świecie gry odwiedzamy przeklęte domy, niszczymy wyposażenie i remontujemy świątynie. Odpicowany kościół przyciąga wiernych, a ci pomagają nam w walce z szatanistami dowodzonymi przez potężnych hersztów.

 

- Druga niespodzianka jest taka, że przygotowaliśmy angielski dubbing pod Heavy Duty i Priest Simulator. Brzmi niemal tak polsko, jak oryginał. Niebawem playtesty, zachęcam do zapisów poprzez stronę Steam  – dodaje  Michał Jodłowiec.

 

Spółka w październiku br. udostępniła darmowy epizod o tytule Heavy Duty, w którym można przedpremierowo usłyszeć utwory Gruzji z płyty Vulgator. Wycinek Priest Simulator spotkał się z bardzo dobrym odbiorem ze strony graczy. Pozytywne oceny na platformie Steam wynoszą aż 97%. Zaprezentowanie epizodu korzystnie wpłynęło na wishlistę symulatora księdza, która buduje się w bardzo szybkim tempie.

 

Priest Simulator: https://store.steampowered.com/app/950620/Priest_Simulator/

Heavy Duty: https://store.steampowered.com/app/1675670/Priest_Simulator_Heavy_Duty/

Vulgator: https://www.youtube.com/watch?v=TpMg2AnKMo4&ab_channel=Asmodev

 

 

 

***

O spółce

Asmodev SA tworzy gry własne oraz na zlecenie. Spółka specjalizuje się w produkcjach o mrocznej i często szokującej tematyce. Firma została założona na początku 2018 r. Druga autorska produkcja studia, Ultimate Summer, trafiła na początku 2021 r. do sprzedaży. Spółka pracuje obecnie nad Priest Simulator oraz trzema grami na zlecenie Gaming Factory: Mercyful Flames, Booze Master i Human Farm. Do portfolio produkcyjnego dewelopera dołączyły także niedawno dwie nowe pozycje przygotowywane na zlecenie: Pope Simulator i Your Principal.

 

Spółka od grudnia 2021 roku jest notowana na rynku NewConnect.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Franciszek Szukała

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »