Rozrywka i wypoczynek » Gry

Asmodev zaprezentuje dema trzech gier na jesiennej edycji Steam Next Fest 2021

Asmodev zaprezentuje dema trzech gier na jesiennej edycji Steam Next Fest 2021
Zobacz więcej zdjęć »
Asmodev, deweloper gier tworzący produkcje o oryginalnej mroczno-romantycznej tematyce, zgłosił dema Priest Simulator, Mercyful Flames oraz Booze Master na październikowe wydarzenie Valve.

Październikowy Festiwal Steam Next to kolejna, jesienna odsłona trwającego kilka dni święta nadchodzących gier. Dzięki festiwalowi gracze mają możliwość wypróbowania mnogości dem oraz kontaktu z twórcami na temat postępów w pracy nad grami, które wkrótce ukażą się na Steam. Premiera każdej z wymienionych gier Asmodevu ma mieć miejsce w 2021 r. Najbardziej oczekiwana produkcja studia, Priest Simulator, jeszcze w te wakacje otrzyma dedykowany prolog.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z przyczyn biznesowych najprawdopodobniej jeszcze przed demem zaprezentujemy darmowy epizod opowiadający o przygodach księdza Orloka. To samodzielna produkcja. Nie będzie zawierać się w grze Priest Simulator, ale do niej zachęcać lub zniechęcać. Rozbudowane demo, stanowiące wycinek gry, jest gotowe od ponad miesiąca i czeka na odpowiedni moment do publikacji. Wynika to z konieczności wstrzelenia się w lepsze okno wydawnicze oraz uprzedniej promocji tytułu na kluczowych eventach komentuje Michał Jodłowiec.

Priest Simulator będzie opowiadać historię wampira, który przypadkowo objął posadę wiejskiego księdza i aby zaimponować kobiecie, w której się zakochał, postanawia zostać pierwszym papieżem-nietoperzem. Produkcja studia to paradokument w otwartym świecie. Gra w nieoczywisty sposób łączy w sobie kilka gatunków: shooter, RPG, zręcznościówkę i survival. Oprócz „Księdza” na Steam Next Fest zostaną opublikowane również dema Mercyful Flames oraz Booze Master.

Dokładamy wszelkich starań, aby przygotować nowe materiały oraz dema trzech gier na festiwal. Mercyful Flames pod względem grafiki przeszło rewolucję. Obecnie modyfikujemy teren, optymalizujemy grę z myślą o portach na konsole i implementujemy mroczniejszą wizję artystyczną. Ten tytuł będzie ucztą dla oczu. Najszybciej rozwijającym się produktem z naszej stajni jest Booze Master. To gra symulacyjno-ekonomiczna w formie paradokumentu, która powstaje ekspresowo dzięki doświadczeniu zdobytemu w pracy nad poprzednimi produkcjami. Nie ukrywam, że korzystny wpływ na nasze tempo ma tematyka - pędzenie bimbru, budowa alkoholowego imperium i piramid z beczek po piwie na osiedlu barakowym – dodaje Adrian Bąk, jeden z twórców.

Obie produkcje z autorskiego uniwersum spółki są tworzone na zlecenie Gaming Factory. Fabuła Mercyful Flames przeniesie gracza do mrocznych czasów, gdzie wcieli się on w rolę okultystę, który nawiązuje romans z wiejską znachorką i zrządzeniem kapryśnego losu zostaje mianowany na stanowisko inkwizytora. Detektywistyczna przygoda RPG inspirowana planszówkami utrzymanymi w konwencji horroru. Booze Master z kolei da możliwość wejścia w buty początkującego bimbrownika, który na gruzach reputacji dziadka próbuje zbudować wielkie alkoholowe imperium. Gracz będzie musiał unikać nalotów policji, uważnie obserwować konkurencję, tworzyć nowe przepisy oraz rozbudowywać laboratoria.

Spółka jest w trakcie procesu ubiegania się o dopuszczenie akcji do notowań na rynku NewConnect.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

shhme

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »