Kultura, sztuka » Kultura

ASTORIA zaprasza na wystawę fotografii!

ASTORIA zaprasza na wystawę fotografii!
Zobacz więcej zdjęć »
W pasażu biurowca ASTORIA otwarto wystawę zdjęć nadesłanych na konkurs zorganizowany przez STRABAG Real Estate GmbH we współpracy z portalem Nowa Warszawa

W pasażu biurowca ASTORIA Premium Office otwarto wystawę fotografii Warszawiacy odkryli ASTORIĘ. Zdjęcia zostały nadesłane na konkurs #odkryjASTORIĘ. zorganizowany przez warszawskie biuro STRABAG Real Estate GmbH we współpracy z portalem Nowa Warszawa. Z ponad 200 nadesłanych prac, na wystawie pokazano 23 najlepszych, w tym 10 finałowych zdjęć.

Wystawę zorganizowano w pasażu budynku ASTORIA Premium Offices oraz od strony ulic Szpitalnej i Przeskok. Jest to pierwsze publiczne wydarzenie zorganizowane w miejscu tej nowej przestrzeni miejskiej. ASTORIA położona jest przy ul. Przeskok 2, między ul. Nowy Świat a Marszałkowską, gdzie biznesowe centrum łączy się z reprezentacyjną częścią miasta.

- To  lokalizacja, która zobowiązuje. Stąd pomysł zbudowania pasażu, który otoczy bryłę budynku tworząc wraz z placem pod arkadami ciekawe miejscem spotkań  czy organizacji wydarzeń kulturalnych.  Otwarta wystawa zdjęć jest najlepszym wyrazem tej idei, pokazuje też ciekawy proces odkrywania naszego budynku przez Warszawiaków - powiedziała Barbara Harrer, kierownik projektu ASTORIA Premium Offices w firmie STRABAG Real Estate GmbH.

ASTORIA Premium Offices dysponuje blisko 16.800 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej oraz 1.400 mkw. powierzchni handlowej, jak również podziemny garaż do dyspozycji przyszłych najemców. Poza prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta, ASTORIA kusi doskonałą infrastrukturą komunikacyjną, w tym bliską odległością od stacji metra Centrum i Świętokrzyska, licznych autobusów i SKM.

 

Wystawę pt. Warszawiacy odkryli ASTORIĘ będzie można oglądać do końca sierpnia br. Więcej informacji na stronie www.astoria-warszawa.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Astoria Offices Premium
http://astoria-warszawa.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »