Technologie » Komputery

Asustor: nowe wersje NAS-ów AS3102T v2 i AS3204T v2

Asustor: nowe wersje NAS-ów AS3102T v2 i  AS3204T v2
Zobacz więcej zdjęć »
Optymalizacja wydajności, dwa porty Ethernet, rozszerzona kompatybilność z dyskami twardymi oraz ulepszone funkcje multimedialne sprawiają, że konstrukcje Asustor mają być jeszcze lepsze.

Na rynek trafiły dwa nowe modele NAS - AS3102T v2 i AS3204T v2. Są to ulepszone wersje multimedialnych dysków sieciowych AS3102T i AS3204T, gdzie rewizje v2 posiadają szereg istotnych zmian. Dwa porty Gigabit Ethernet mają gwarantować efektywniejszą agregację łącza w celu podwojenia wydajności sieciowej NAS. Nowe modele obsługują również zestaw instrukcji Intel AES-NI, zwiększających prędkość szyfrowania i odszyfrowywania za pomocą procesora. Według producenta takie rozwiązanie ma podnieść bezpieczeństwo zgromadzonych danych, jak również ogólną wydajność przechowywania, tworzenia kopii zapasowych i zdalnego dostępu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Oba modele będą dostarczane z najnowszą wersją oprogramowania ADM, dzięki czemu tworzenie i przechowywanie kopii zapasowych ma być łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ogólną funkcjonalność, zarówno biurową jak i multimedialną, wzbogaca przeszło 200 aplikacji dostępnych poprzez usługę App Central. Co ciekawe, urządzenia NAS Asustor są kompatybilne z szeroką gamą przetworników DAC USB i mogą być łatwo zintegrowane z dowolnym zestawem audio HiFi. Do odsłuchu zgromadzonej biblioteki utworów posłuży aplikacja AiMusic, dająca także możliwość przeglądania muzyki z dowolnego miejsca dzięki połączeniu internetowemu.

Poprawiono jednocześnie funkcje zdalnego dostępu do całości zgromadzonych danych w nadchodzącym ADM 3.2 za pośrednictwem usługi Ezconnect.to. Jak informuje producent zdalne logowanie do sieci Asustor nie wymaga już skomplikowanej konfiguracji routera. Do tego celu potrzebny będzie tylko  identyfikator Cloud ID.

Za NAS-y Asustor przyjdzie nam zapłacić ok. 1065 zł za AS3102T v2 i 1790 zł za model AS3204T v2.

 

Źródło: Entrymedia, AsustorRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »