Gospodarka » Chemia

Atak Polaków na niemieckie produkty trwa…

Atak Polaków na niemieckie produkty trwa…
Zobacz więcej zdjęć »
Obecnie praktycznie na każdym lokalnym polskim rynku można dostać chemie z Niemiec. Dlaczego Polacy tak chętnie i masowo zakupują niemieckie towary?

Kupujący tłumaczą to faktem, że ludzie najnormalniej w świecie wolą je kupować z racji lepszej jakości, którą sami przetestowali. To jednak nie wyjaśnia faktu dlaczego kupuje się ową chemie z Niemiec w tak dużych ilościach. Odpowiedź jest całkiem prosta, mianowicie wiele osób organizuje od czasu do czasu wyjazd za zachodnią granicę tylko po chemię. Oczywistym jest, że to nie jest najtańsza wyprawa zatem jeśli już ktoś się zdecyduje na wyjazd do kupuje całe zapasy, aby nie trzeba było jechać ponownie za miesiąc czy dwa. Chemia z Niemiec robi furorę w całej Polsce, więc są przypadki, że takie wyprawy organizują osoby zamieszkujące wschodnie granicę Polski czyli takie które są najbardziej oddalone od granicy niemieckiej.

Na porządku dziennym jest sytuacja, gdy kilka rodzin robi składkę na taki wyjazd i razem jadą na obszerne zakupy. Nasuwa się tu pytanie, czemu musimy wyjeżdżać aż za granicę po produkty, skoro mamy u siebie te same marki. Tu niestety pokazuje się prawdziwe oblicze naszego kraju, któremu daleko do najlepiej rozwiniętych krajów europejskich. Chemia z Niemiec oprócz wysokiej jakości często jest też sprzedawana w bardzo okazyjnych cenach co jeszcze bardziej przyciąga mocno starganych finansowo Polaków. W Polsce oczywiście, zdarzają się promocje, jednak z dwiema zasadniczymi różnicami. Jakość wykonywanych produktów jest zdecydowanie gorsza oraz promocje są zdecydowanie rzadziej. Polscy producenci kombinują na wszelkie sposoby jak przyciągnąć lokalnego Klienta i przez to mimo, że marka będzie ta sama to jakość będzie zdecydowanie gorsza od jakości chemii z Niemiec. Dlaczego? A no dlatego, że producenci aby zachęcić do kupna swoich towarów obniżają koszt danego produktu jednak przy tym stosując wszelkie rozcieńczacze, które pozwalają na wytworzenie więcej zasobów w tej samej cenie, ale jego jakość gwałtownie spadnie.

chemia z Niemiec - http://goldenbrand.eu/ Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goldenbrand
http://goldenbrand.eu/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »