Kultura, sztuka » Kultura

Atelier Estetyki - czyli filozofia w związku z komunikacją brandingową

Atelier Estetyki - czyli filozofia w związku z komunikacją brandingową
Zobacz więcej zdjęć »
Atelier Estetyki. E-Broszura - debiut redakcyjny założycielki .INSPIRING {dotinspiring Ltd}, praktyki studyjnej, która zwraca uwagę na związek między filozofią a brandingiem. Nowy sposób patrzenia na komunikację dotyczącą marki czyli „brand” przez pryzmat filozofii.

Atelier Estetyki. E-Broszura - debiut redakcyjny założycielki .INSPIRING {dotinspiring Ltd}, praktyki studyjnej, która zwraca uwagę na związek między filozofią a brandingiem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Nowy sposób patrzenia na komunikację dotyczącą marki czyli „brand” przez pryzmat filozofii.

 

„Aesthetics Atelier. Visual Lingua Style” -  ta mała aczkolwiek porywająco artystycznie kunsztowana broszura na temat wartości estetyki wizualnej w życiu codziennym o tematyce związanej z procesami budowania marki, sygnaturą wizualną, wartością oraz komponentami marki takimi, jak nazwa, logotyp, kształt oraz koloryt - Atelier Estetyki, zachęca do spojrzenia na świat przez pryzmat sztuki.

 

.I N S P I R I N G, markowe studio, ogłasza wydanie e-broszury Visual Aesthetics „Aesthetics Atelier. Visual Lingua style” autorstwa dr Anny A Drzewieckiej. To nowe podejście do zarządzania elementami marketingu marki zapewnia kreatywne spojrzenie na to, iż wartym jest doszukiwać się korzeni filozofii w brandingu.

 

Istnieje wiele sposobów komunikowania się poza typowymi werbalnymi sformułowaniami ... nie zapominając o kolorach ... kształtach ... teksturach ... symbolach ...  komunikacja przyjmuje nowy … ciekawszy wymiar w dobie digital (Dr A A Drzewiecka).

 

Ta krótka, ale fascynująca historia ujawnia zestaw nowych podejść do brandingu / marketingu / komunikacji wizualnej oraz wprowadza metodę Re-Shape©, która zapewnia firmom możliwość zmiany pozycji na arenie komercyjnej poprzez analizę własnych praktyk celem umocnienia kapitału własnego marki.

Z uwagi na korzenie rodzinno-profesjonalne e-booklet dostępny jest wersji językowej polsko-angielskiej.

 

osoba kontaktowa: dr Anna A Drzewiecka

hello@dotinspiring.com

tel: +44(0) 7825370972

 

Autorski debiut Ani dostępny na: https://www.dotinspiring.com/aesthetics-atelier/.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

hello@dotinspiring.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »