Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Atomówki i Ben 10 z Cartoon Network zawitają do Centrum Handlowego RONDO

Atomówki i Ben 10 z Cartoon Network zawitają do Centrum Handlowego RONDO
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 1-2 lutego w godzinach 11.00-19.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza najmłodszych klientów na spotkanie z superbohaterami Cartoon Network – Atomówkami oraz Ben 10. Na uczestników zabawy czekają m.in. mini kino z ulubionymi kreskówkami, fabryka koszulek oraz strefa gier.

Każdego dnia trwania wydarzenia przez 8 godzin najmłodsi klienci CH RONDO będą mogli bliżej poznać bohaterów ulubionych kreskówek Cartoon Network – Atomówki oraz Ben 10. W specjalnie zaaranżowanej strefie Atomówek uczestnicy wydarzenia będą mogli:

·         stworzyć własną Atomówkę w specjalnej aplikacji, a następnie wydrukować ją na pamiątkowej koszulce;

·         obejrzeć na wygodnych pufach najciekawsze i najnowsze odcinki Atomówek w mini kinie,

·         zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Atomówką w atelier fotograficznym.

Równie ciekawe atrakcje oraz spora dawka emocji i dobrej zabawy będą także czekać w strefie bohatera Bena 10. Dzieci odwiedzające CH RONDO będą mogły:

·         spotkać się z kosmitą  Inferno i zapozować do zdjęcia;

·         pograć w gry multimedialne na ekranach dotykowych;

·         zagrać w grę Ben 10 Hero Experience i wcielić się w jednego z bohaterów kreskówki.

„Już w piątek i sobotę do CH RONDO zawitają bohaterowie kreskówek Cartoon Network uwielbianych przez najmłodszych, którzy umilą maluchom czas spędzony na zakupach w naszym centrum. Fabryka koszulek, mini kino czy zadania sprawnościowe to tylko niektóre z atrakcji, które czekają podczas spotkania z Atomówkami i Ben 10” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. Toys „R” Us, GO Sport, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »