Motoryzacja » Samochody

Atrakcje turystyczne z nawigacją

Nawigacja może służyć jako przewodnik po najlepszych atrakcjach turystycznych w mieście. Dzięki wbudowanym przewodnikom Marco Polo City Guide można odkryć zupełnie nieznane miejsca.

Nawigacja może służyć jako przewodnik po najlepszych atrakcjach turystycznych w mieście. Dzięki wbudowanym przewodnikom Marco Polo City Guide można odkryć zupełnie nieznane miejsca.

W tradycyjnej nawigacji da się co najwyżej wpisać znany nam adres lub skorzystać z katalogu miejsc POI. To jednak zbyt mało na potrzeby wyjazdów turystycznych. Przyda się jeszcze dobry przewodnik – taki, jaki zwykle wielu turystów zabiera ze sobą w podróż w tradycyjnej wersji papierowej. Dzięki przewodnikowi możemy poznać mnóstwo ciekawych miejsc, które tak łatwo pominąć, kiedy nie przygotujemy się należycie do wyjazdu na wakacje. Stąd Becker oferuje unikalne rozwiązanie: przewodniki turystyczne wbudowane w nawigację samochodową, przygotowane wspólnie ze specjalistami Marco Polo, których wydawnictwa są znane i cenione na całym świecie.

Dzięki przewodnikom turystycznym w nawigacji zyskamy nie tylko listę adresów najciekawszych miejsce na obszarze wybranego miasta lub regionu. W nawigacji zmieszczono również komplet niezbędnych informacji, dzięki którym poznamy historię, a także inne ciekawe fakty dotyczące określonych atrakcji. By ułatwić znalezienie poszczególnych lokalizacji, Becker wspólnie z Marco Polo przygotował obszerny katalog podzielony na kilka kategorii: zwiedzanie, muzea, restauracje, zakupy, życie nocne, sztuka&kultura, hotele, targi&transport. Dzięki temu namierzenie właściwych punktów jest wyjątkowo łatwe i zajmuje znacznie mniej czasu w porównaniu z tradycyjnymi nawigacjami bez opcji Marco Polo.

W przewodniku uwzględnione są informacje ułatwiające kontakt. Jeśli dane miejsce (np. muzeum, restauracja) zawiera numer telefonu, to wówczas za pośrednictwem zestawu głośnomówiącego można od razu nawiązać połączenie. Dzięki temu sprawnie i bez kłopotów zarezerwujemy stolik lub bilet. Funkcja jest dostępna o ile oczywiście podłączymy telefon do nawigacji.

Przewodniki dostępne w nawigacjach Beckera przygotowano w pięciu językach: angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim oraz francuskim. Język angielski jest ustawiony domyślnie. Jeśli zatem kierowca wybierze menu nawigacji w języku polskim, to wówczas język przewodników zostanie automatycznie ustawiony na wersję angielską. 

Dostęp do przewodników jest niezwykle łatwy. Wystarczy wybrać w nawigacji Beckera menu wprowadzania adresu. W rozwijanym menu ukaże się zakładka City Guides Marco Polo. Wystarczy w nią kliknąć i wybrać określone miasto. W wybranych nawigacjach Beckera standardowo instalowany jest przewodnik po Berlinie.

By dodać kolejne miasta, wystarczy skorzystać z oprogramowania Becker Content Manager zainstalowanego na domowym komputerze. Daje on dostęp do katalogu przewodników (obejmuje ponad 30 europejskich miast, a wśród nich: Barcelona, Lizbona, Londyn, Madryt, Paryż, Wiedeń)
i wybrać najbardziej interesujący. Zostanie on pobrany po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności. Cena jednego przewodnika wynosi 3,99 euro.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ASCG PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »