Firma » Finanse

Atrakcyjne oprocentowanie lokat dla przedsiębiorców w Alior Banku

Przedsiębiorcom, którzy posiadają nadwyżki finansowe, Alior Bank proponuje atrakcyjne oprocentowanie na lokatach terminowych. Wystarczy już tysiąc złotych wolnych środków, by skorzystać z atrakcyjnej oferty.

Decydując się na lokatę 180-dniową, można zyskać w skali roku nawet 2,4 proc. Maksymalna kwota inwestycji w takim przypadku wynosi 300 tys. zł. Po okresie promocyjnym lokata odnowi się na półroczną lokatę standardową. Oprocentowanie takiej lokaty wynosi 0,75 proc.


Z kolei 2,25 proc. w skali roku można mieć na lokacie 90-dniowej - na taki czas można zamrozić maksymalnie 200 tys. zł. Po okresie promocji lokata odnowi się na 3-miesięczną lokatę standardową.

Ale to nie wszystko, co Alior przygotował dla przedsiębiorców. W ofercie znajduje się też Rachunek lokacyjny z wyższym oprocentowaniem. Jego standardowe oprocentowanie wynosi 1,3 proc. w skali roku dla kwot do 20 tys. zł i 0,7 proc. dla większych środków. Na wyższe oprocentowanie - aż 2 proc. do kwoty 20 tys. zł oraz 1,4 proc. od salda większego niż 20 tys. zł - mogą liczyć posiadacze iKonta Biznes i Rachunku 4x4 z Pakietem oszczędnym.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące - od pierwszego roboczego dnia miesiąca następującego po otwarciu rachunku do ostatniego dnia kalendarzowego trzeciego miesiąca. Założenie lokaty i rachunku lokacyjnego powinno zostać poprzedzone otwarciem rachunku rozliczeniowego w Alior Banku.

Z Rachunku lokacyjnego mogą skorzystać przedsiębiorcy rozliczający się na zasadach uproszczonej księgowości. Lokaty standardowe i negocjowane są skierowane do wszystkich firm.

Szczegóły dotyczące produktów dostępne są w Regulaminie rachunków, Tabeli Oprocentowania oraz Tabelach Opłat i Prowizji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.bak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »