Technologie » Telekomunikacja

Atrakcyjne promocje w ramach „Dni Serwisowych” Huawei

W każdy ostatni czwartek, piątek i sobotę miesiąca, klienci, którzy udadzą się do lokalnego Salonu Serwisowego Huawei lub sklepu Huawei w warszawskiej Arkadii, będą mogli naprawić pogwarancyjnie swoje urządzenie z rabatem w wysokości 100 zł. Dodatkowo otrzymają darmową folię ochronną na wyświetlacz.

W promocji bierze udział 17 Salonów Serwisowych w całej Polsce i oficjalny sklep Huawei w centrum handlowym „Arkadia” w Warszawie. Każdy klient może przynieść do salonu więcej niż jedno urządzenie. Promocja dotyczy klientów indywidualnych

Usługa „Darmowa folia ochronna” obejmuje wybrane modele z portfolio Huawei, a folie będą wydawane w zależności od ich dostępności w salonie. Szczegóły dotyczące promocji oraz lista lokalnych serwisów znajdują się pod podanym linkiem:

 

https://consumer.huawei.com/pl/support/service-day/

 

Akcja rusza już w najbliższy czwartek, 30 maja, i potrwa do odwołania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »